Proprietăți unice: 124
Proprietari: 124
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

464.690 €
/ lună 1,499.00 € / mp / lună

Spațiu comercial / destinat oricărei activități

Progresu

310 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Chirnogi

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

15.500 €
/ lună 14.47 € / mp / lună

Teren intravilan ,sat Lunca Larga(com.Ocolis)

Lunca

1.071 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

43.000 €
/ lună 45.94 € / mp / lună

Teren lehliu gara vizavi de Rompetrol 936m4 imp ...

Lehliu

936 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Belciugatele

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

269 €
/ lună 13.45 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Fundulea

Central, Fundulea

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

22.200 €
/ lună 23.92 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Sat Popesti Vasilati Frum ...

Vasilați

928 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

550.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren 55 Ha Belciugatele

Belciugatele

550.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

800 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Inchiriez teren Piscicola, cu vad puternic si a ...

Central, Călărași

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

19.999 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Teren de vanzare - sat Visini, Independenta

Vișinii

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

64.900 €
/ lună 25.96 € / mp / lună

Teren intravilan 2.500mp in oras

Central, Oltenița

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

16.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren intravilan Sarulesti Gara

Sărulești

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

39.999 €
/ lună 40.00 € / mp / lună

Oportunitate! Teren 1000 mp in Fundeni, aproape ...

Fundeni

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

VAND TEREN pentru casa in Postavari 4480 mp

Postăvari

4.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

2.000 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

Teren 4500 mp de închiriat – Frumușani – Parcar ...

Frumușani

4.500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

22.000 €
/ lună 578.95 € / mp / lună

Vand teren comuna Frumusani sat Postovari

Postăvari

320 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 22,000 € și 55.500 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

50.000 €
/ lună 19.94 € / mp / lună

Casa cu teren 2.508 mp si 76 m deschidere la DN ...

Ștefănești

2.508 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

25.000 €
/ lună 35.71 € / mp / lună

Teren 700 mp intravilan construibil str asfalta ...

Orăști

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp la soseaua principala ...

Central, Călărași

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

19 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu deschidere la lac

Sărulești

4.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

2.483 €
/ lună 0.83 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Lehliu

Lehliu

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.719 €
/ lună 0.86 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Lehliu

Lehliu

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

154.999 €
/ lună 310.00 € / mp / lună

VAND Hala+Teren intravilan (2 zone+grup sanitar ...

Central, Călărași

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

6.000 €
/ lună 1,000.00 € / mp / lună

De inchiriat: Bazin piscicol Buzoieni (jud. Cal ...

Buzoeni

6 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

0 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Central, Călărași

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.140.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren intravilan - 38 ha, com.Galbinasi, jud. C ...

Gălbinași

380.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

17.000 €
/ lună 10.97 € / mp / lună

Teren de vanzare

Dor Mărunt

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

115.000 €
/ lună 66.32 € / mp / lună

Teren de vanzare 1734 mp, Deschidere 18metri la ...

Frumușani

1.734 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

16.800 €
/ lună 7 € / mp / lună

Oportunitate ideala pentru casa langa lac si pa ...

Lehliu

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Cuza Voda - 1751 mp - 17E/mp

Ceacu

1.751 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Călărași, direct de la proprietari

Județul Călărași oferă oportunități excelente pentru afaceri, având o piață imobiliară accesibilă și diversificată. Imoradar24.ro a analizat oferta de spații comerciale disponibile, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 400 euro, cu oferte ce încep de la 250 euro și pot ajunge până la 2.000 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 70 m², cu cele mai mici având 30 m² și cele mai mari ajungând până la 900 m².
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt de 2 camere, reprezentând 3% din total.
  • Accesibilitate: Aproape 69% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face ideale pentru antreprenori și mici afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 66 de zile, indicând o piață activă.

Județul Călărași reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, direct de la proprietari. Ești pregătit să îți începi afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!