Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

17.000 €
/ lună 10.97 € / mp / lună

Teren de vanzare

Dor Mărunt

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

inchiriez bar

Dor Mărunt

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Dor Mărunt

30 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

23.900 €
/ lună 9.96 € / mp / lună

Casa + teren intravilan Sat Infratirea, Com Dor ...

Înfrățirea

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Autostrada Soarelui A2-zona industriala L ...

Lehliu

La ~10km distanță

26.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

9.300 €
/ lună
10.000 €
4.65 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Lehliu - acces DN3

Lehliu

La ~10km distanță

2.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

39.990 €
/ lună 26.98 € / mp / lună

LOT CASA teren INTRAVILAN Lehliu Gara

Lehliu

La ~10km distanță

1.482 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

100.000 €
/ lună 222.22 € / mp / lună

Teren intravilan Calarasi Lehliu Gara | ZONA CE ...

Lehliu

La ~10km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

33.000 €
/ lună 66 € / mp / lună

Teren intravilan, Lehliu Gara

Lehliu

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

20.000 €
/ lună 34.48 € / mp / lună

teren intravilan

Lehliu

La ~10km distanță

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

220.000 €
/ lună 54.59 € / mp / lună

Teren intravilan Lehliu Gara

Lehliu

La ~10km distanță

4.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500.000 €
/ lună 48.52 € / mp / lună

Teren Lehliu Gara | Autostrada A2 INTRAVILAN

Lehliu

La ~10km distanță

10.306 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

16.800 €
/ lună 7 € / mp / lună

Oportunitate ideala pentru casa langa lac si pa ...

Lehliu

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

43.000 €
/ lună 45.94 € / mp / lună

Teren lehliu gara vizavi de Rompetrol 936m4 imp ...

Lehliu

La ~10km distanță

936 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.719 €
/ lună 0.86 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Lehliu

Lehliu

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

2.483 €
/ lună 0.83 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Lehliu

Lehliu

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

14.000 €
/ lună 215.38 € / mp / lună

Vand teren 896mp LEHLIU GARA - Buzoieni, Intrav ...

Buzoeni

La ~10km distanță

896 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

6.000 €
/ lună 1,000.00 € / mp / lună

De inchiriat: Bazin piscicol Buzoieni (jud. Cal ...

Buzoeni

La ~10km distanță

6 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Valea Argovei

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

15.500 €
/ lună 14.47 € / mp / lună

Teren intravilan ,sat Lunca Larga(com.Ocolis)

Lunca

La ~15km distanță

1.071 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

50.000 €
/ lună 19.94 € / mp / lună

Casa cu teren 2.508 mp si 76 m deschidere la DN ...

Ștefănești

La ~15km distanță

2.508 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Rași

La ~15km distanță

1.513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren pe malul lacului Mostistea

Ostrovu

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

10.000 €
/ lună 9.25 € / mp / lună

Teren intravilan Vlad Tepes,80 km de Bucuresti ...

Vlad Țepeș

La ~15km distanță

1.081 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

50.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare dragos voda

Dragoș Vodă

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

589 €
/ lună

De inchiriat spatiu comercial complet echipat p ...

Chirnogi

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 5900 mp intravilan proprietar

Chirnogi

La ~20km distanță

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Chirnogi

La ~20km distanță

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

380 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Inchiriere

Chirnogi

La ~20km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

85.000 €
/ lună
90.000 €
521.47 € / mp / lună

CASA DE VANZARE, P+M (2011) cu teren 1500mp DN2 ...

Ciochina

La ~20km distanță

4 camere
163 mp
163 mp teren