Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

97 €
/ lună 1.94 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial (locuibil)

Ulmeni

50 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

24 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial industrial

Valea Roșie

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

24 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial industrial

Valea Roșie

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan (padure) de vanzare/exploatare ...

Mitreni

La ~10km distanță

99.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
5

4.356 €
/ lună
3.600 €
3.79 € / mp / lună

Hala renovata Orasul Alexandria

Mitreni

La ~10km distanță

Agenție

Mai mult de un an
10

3.630 €
/ lună
3.000 €
0.74 € / mp / lună

Hala ideal productie Oltenita

Mitreni

La ~10km distanță

Agenție

3 luni în urmă
3

119.000 €
/ lună 1.93 € / mp / lună

De vanzare Teren extravilan 61.531 mp, Com Mitr ...

Mitreni

La ~10km distanță

61.531 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan (padure) de vanzare/exploatare ...

Mitreni

La ~10km distanță

99.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

98 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Hala pentru ambarcatiuni

Central, Oltenița

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spa?iu comercial depozitare de inchiriat INVEST ...

Central, Oltenița

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

64.900 €
/ lună 25.96 € / mp / lună

Teren intravilan 2.500mp in oras

Central, Oltenița

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

100.000 €
/ lună 270.27 € / mp / lună

Teren pe colt 370 mp deschidere Str Mircea Elia ...

Central, Oltenița

La ~10km distanță

370 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

15.600 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Oltenita - teren pe malul Dunarii cu chei beton ...

Periferie, Oltenița

La ~10km distanță

31.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

65.760 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 6576 mp, comuna Curcani si cas ...

Curcani

La ~10km distanță

6.576 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

7.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren/ livada pomi fructiferi

Căscioarele

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

589 €
/ lună

De inchiriat spatiu comercial complet echipat p ...

Chirnogi

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 5900 mp intravilan proprietar

Chirnogi

La ~20km distanță

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Chirnogi

La ~20km distanță

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

380 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Inchiriere

Chirnogi

La ~20km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren pe malul lacului Mostistea

Ostrovu

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

3.500 €
/ lună 8.68 € / mp / lună

Lot teren casa si acces aferent

Central, Budești

La ~20km distanță

403 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

28.000 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

Teren intravilan 2379.35mp

Valea Presnei

La ~20km distanță

2.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Valea Argovei

La ~25km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

15.500 €
/ lună 14.47 € / mp / lună

Teren intravilan ,sat Lunca Larga(com.Ocolis)

Lunca

La ~25km distanță

1.071 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
/ lună 13.76 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Crivăț

La ~25km distanță

3.270 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren firme

Vasilați

La ~25km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

450.000 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Teren arabil Vasilati

Vasilați

La ~25km distanță

660.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

22.200 €
/ lună 23.92 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Sat Popesti Vasilati Frum ...

Vasilați

La ~25km distanță

928 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

14.000 €
/ lună 215.38 € / mp / lună

Vand teren 896mp LEHLIU GARA - Buzoieni, Intrav ...

Buzoeni

La ~30km distanță

896 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

6.000 €
/ lună 1,000.00 € / mp / lună

De inchiriat: Bazin piscicol Buzoieni (jud. Cal ...

Buzoeni

La ~30km distanță

6 mp teren