Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Mierea

1.809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren Intravila Mierea com. Vernesti

Mierea

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Sasenii Noi

Cândești

La ~5km distanță

6.142 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Parcele teren intravilan

Vernești

La ~5km distanță

577 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan com. Vernesti, sat Sasenii Noi

Vernești

La ~5km distanță

3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Particular, vand teren intravilan in sat Vernes ...

Vernești

La ~5km distanță

2.053 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

62 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Loc casa/Teren Vernesti la sosea, 1000 mp, Cure ...

Vernești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

98 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Vernești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

28 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren central Vernesti BZ (paralel DN10)

Vernești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

49 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan Vernesti 500 mp - deschidere 2 ...

Vernești

La ~5km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

1.178 €
/ lună 19.63 € / mp / lună

Magazin Franciza La Doi Pasi Vernesti, Buzau

Vernești

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

20 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Parcele teren intravilan Sasenii Vechi Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

13.320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

GRATUIT inchiriez spa?iu comercial

Sătuc

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Măgura

La ~10km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Potoceni

Potoceni

La ~10km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

300 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

inchiriez teren pentru diverse activitati

Potoceni

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de 5000 mp, acces asfaltat

Merei

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in com.Merei

Merei

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

32.000 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

Teren intravilan Merei

Merei

La ~10km distanță

2.153 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

4.430 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Vie Riesling de vanzare, Comuna Merei, Judetul ...

Merei

La ~10km distanță

923 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

51.888 €
/ lună 5.29 € / mp / lună

Vand teren in Unguriu

Robești

La ~10km distanță

9.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

15.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Teren Vanzare Robesti Jud Buzau

Robești

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri extravilane in suprafata de 3 ha (30.0 ...

Pârscov

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

29.000 €
/ lună 7.25 € / mp / lună

Teren intravilan vie, com. Merei, sat Izv. Dulc ...

Gura Sărății

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

30.445 €
/ lună 2.26 € / mp / lună

Vand Teren Extravilan Zona Vulcanii Noroiosi Sa ...

Pâclele

La ~10km distanță

13.470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

27.900 €
/ lună 16.41 € / mp / lună

Teren intravilan construibil 1700 mp Ograzile ( ...

Ogrăzile

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

42.700 €
/ lună 17.08 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona Merei

Ogrăzile

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună
37 €

teren de vanzare

Căpățânești

La ~10km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

49 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan 1.567 mp Comuna Maracineni, sa ...

Căpățânești

La ~10km distanță

1.567 mp teren