Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

80.000 €
/ lună 30.14 € / mp / lună

Vand teren intravilan Berca

Berca

2.654 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

GRATUIT inchiriez spa?iu comercial

Sătuc

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

30.445 €
/ lună 2.26 € / mp / lună

Vand Teren Extravilan Zona Vulcanii Noroiosi Sa ...

Pâclele

La ~5km distanță

13.470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Sasenii Noi

Cândești

La ~5km distanță

6.142 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Niscov

Nișcov

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren Intravila Mierea com. Vernesti

Mierea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Mierea

La ~10km distanță

1.809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

51.888 €
/ lună 5.29 € / mp / lună

Vand teren in Unguriu

Robești

La ~10km distanță

9.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

15.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Teren Vanzare Robesti Jud Buzau

Robești

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Măgura

La ~10km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Particular, vand teren intravilan in sat Vernes ...

Vernești

La ~10km distanță

2.053 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.146 €
/ lună 19.10 € / mp / lună

Magazin Franciza La Doi Pasi Vernesti, Buzau

Vernești

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Parcele teren intravilan

Vernești

La ~10km distanță

577 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

13.320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

49 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan Vernesti 500 mp - deschidere 2 ...

Vernești

La ~10km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan com. Vernesti, sat Sasenii Noi

Vernești

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

28 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren central Vernesti BZ (paralel DN10)

Vernești

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

20 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Parcele teren intravilan Sasenii Vechi Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

300 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

inchiriez teren pentru diverse activitati

Potoceni

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Potoceni

Potoceni

La ~10km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri extravilane in suprafata de 3 ha (30.0 ...

Pârscov

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu birouri / comercial de inchiriat str. Al ...

Băceni

La ~10km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

25.000 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Teren intravilan si extravilan

Valea Părului

La ~10km distanță

1.800 mp teren
f.s. 44 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

320.000 €
/ lună 290.91 € / mp / lună

spatiu comercial

Mărăcineni

La ~15km distanță

1.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Intravilan

Mărăcineni

La ~15km distanță

4.541 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

49 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan 1.567 mp Comuna Maracineni, sa ...

Căpățânești

La ~15km distanță

1.567 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

teren de vanzare

Căpățânești

La ~15km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Căpățânești

La ~15km distanță

2.484 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

35 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Posta Calnau

Poșta Câlnău

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare Teren intravilan 22600m2 in judetul ...

Poșta Câlnău

La ~15km distanță

22.600 mp teren