Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

27.900 €
/ lună 16.41 € / mp / lună

Teren intravilan construibil 1700 mp Ograzile ( ...

Ogrăzile

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

42.700 €
/ lună 17.08 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona Merei

Ogrăzile

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in com.Merei

Merei

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de 5000 mp, acces asfaltat

Merei

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

4.430 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Vie Riesling de vanzare, Comuna Merei, Judetul ...

Merei

La ~5km distanță

923 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

32.000 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

Teren intravilan Merei

Merei

La ~5km distanță

2.153 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

29.000 €
/ lună 7.25 € / mp / lună

Teren intravilan vie, com. Merei, sat Izv. Dulc ...

Gura Sărății

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

118.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren pe DN2B intre Buzau si Spataru 5900 ...

Spătaru

La ~10km distanță

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

1.500 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

hala de inchiriat Bazalt

Bazalt, Buzău

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Buzau 6410 mp+300mp acces Baza ...

Bazalt, Buzău

La ~10km distanță

6.710 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

990 €
/ lună 4.50 € / mp / lună
1.190 €

Inchiriez spatiu comercial vis-a-vis de Stadion ...

Crig, Buzău

La ~10km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

100 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

inchiriem spatii de depozitare (self storage)

Transilvaniei, Buzău

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

100 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

containere de inchiriat termen scurt

Transilvaniei, Buzău

La ~10km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

95 €
/ lună

Containere de inchiriat termen scurt

Transilvaniei, Buzău

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

11.600 €
/ lună 7.73 € / mp / lună

Vand teren intravilan sat Baltareti, Judet Buza ...

Clondiru

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

52.500 €
/ lună 5.25 € / mp / lună
26.400 €

Teren intravilan 4000 mp Costesti

Costești

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

35.000 €
/ lună 23.15 € / mp / lună

Teren casa com. Costesti, sat Pietrosu

Costești

La ~10km distanță

1.512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

23.000 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren 1000mp Costesti

Costești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

196 €
/ lună 10.89 € / mp / lună

Inchiriez spatiu redus 18mp Unirii SUD pt. dive ...

Unirii Sud, Buzău

La ~10km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial central 45mp Buzau

Unirii Sud, Buzău

La ~10km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

731 €
/ lună 7.31 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial Micro 14

Micro 14, Buzău

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

607 €
/ lună 12.91 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Micro 14, Buzău

La ~10km distanță

47 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

726 €
/ lună 7.26 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu comercial

Micro 14, Buzău

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan com. Vernesti, sat Sasenii Noi

Vernești

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Parcele teren intravilan

Vernești

La ~10km distanță

577 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

49 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan Vernesti 500 mp - deschidere 2 ...

Vernești

La ~10km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

1.178 €
/ lună 19.63 € / mp / lună

Magazin Franciza La Doi Pasi Vernesti, Buzau

Vernești

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

62 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Loc casa/Teren Vernesti la sosea, 1000 mp, Cure ...

Vernești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

13.320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

98 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Vernești

La ~10km distanță

10.000 mp teren
2E