Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună
37 €

teren de vanzare

Căpățânești

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

49 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan 1.567 mp Comuna Maracineni, sa ...

Căpățânești

1.567 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Căpățânești

2.484 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

320.000 €
/ lună 290.91 € / mp / lună

spatiu comercial

Mărăcineni

La ~5km distanță

1.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Intravilan

Mărăcineni

La ~5km distanță

4.541 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

100 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

inchiriem spatii de depozitare (self storage)

Transilvaniei, Buzău

La ~5km distanță

300 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

100 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

containere de inchiriat termen scurt

Transilvaniei, Buzău

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

95 €
/ lună

Containere de inchiriat termen scurt

Transilvaniei, Buzău

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

1.500 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

hala de inchiriat Bazalt

Bazalt, Buzău

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Buzau 6410 mp+300mp acces Baza ...

Bazalt, Buzău

La ~5km distanță

6.710 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

373 €
/ lună 24.87 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu in salon 5 Stars Beauty Parte ...

Orizont, Buzău

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

300 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

inchiriez teren pentru diverse activitati

Potoceni

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Potoceni

Potoceni

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

92.200 €
/ lună 52.99 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN 1.740 mp; BUZAU; TOATE UTILITA ...

Gura Câlnăului

La ~5km distanță

1.740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

75.000 €
/ lună 104.17 € / mp / lună

Teren Intravilan Rond Autorolla Buzau

Gura Câlnăului

La ~5km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

731 €
/ lună 7.31 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial Micro 14

Micro 14, Buzău

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

607 €
/ lună 12.91 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Micro 14, Buzău

La ~5km distanță

47 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

726 €
/ lună 7.26 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu comercial

Micro 14, Buzău

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

287 €
/ lună 17.94 € / mp / lună

Inchiriez Cabinet Medical in Policlinica 23 Aug ...

23 August, Buzău

La ~5km distanță

390 m

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona rond 23 August

23 August, Buzău

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

270.000 €
/ lună 276.36 € / mp / lună

Vand teren rond 23 August

23 August, Buzău

La ~5km distanță

977 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.449 €
/ lună 14.49 € / mp / lună

Spațiu de închiriat – zonă ultracentrală Cuza V ...

Obor, Buzău

La ~5km distanță

100 mp utili
2020 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Tarlaua 33

Broșteni, Buzău

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

90.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren intravilan Zona PENNY -Market, Brosteni

Broșteni, Buzău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

196 €
/ lună 10.89 € / mp / lună

Inchiriez spatiu redus 18mp Unirii SUD pt. dive ...

Unirii Sud, Buzău

La ~5km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial central 45mp Buzau

Unirii Sud, Buzău

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

100 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan in spate la Penny de pe Aleea ...

Aleea Sporturilor, Buzău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.500 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Dorobanti

Dorobanți, Buzău

La ~5km distanță

124 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

990 €
/ lună 4.50 € / mp / lună
1.190 €

Inchiriez spatiu comercial vis-a-vis de Stadion ...

Crig, Buzău

La ~5km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Hașdeu, Buzău

La ~5km distanță

273 mp utili