Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

269 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Inchiriere apartament cu o camera

Hipodrom, Brăila

38,5 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.600 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in zona ultra centrala, zona C ...

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

378 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial sau de birouri Braila

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

378 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

702 €
/ lună 8.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

84 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

3.000 €
/ lună 15.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 198 m2 3000 euro sau ...

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

199 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

800 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

inchiriez spatiu cu mai multe birouri

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

14 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

208 €
/ lună 10.40 € / mp / lună

spatiu comercial

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

98 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Radu Negru - Grigore Alexandrescu

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

4.654 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
12

3.900 €
/ lună 6 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE VANZARE SAU INCHIRIERE

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

650 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

478 €
/ lună 6.37 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

65.000 €
/ lună 227.27 € / mp / lună

Teren de construit in ansamblul Buzaului, Brail ...

Buzaului, Brăila

La ~5km distanță

286 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

63.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez teren integral sau parcelat BRAILA, 6 ...

Plantelor, Brăila

La ~5km distanță

63.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez salon frizerie canina ..utilat comple ...

Plantelor, Brăila

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

700 €
/ lună
750 €
10.45 € / mp / lună

Inchiriere sau vanzare spatiu comercial aliment ...

Gării, Brăila

La ~5km distanță

67 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

196 €
/ lună 0.39 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri

Gării, Brăila

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial

Gării, Brăila

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan chercea

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vind teren intravilan

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.850 €
/ lună 101.15 € / mp / lună

Teren intravilan cartier chercea

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

300 €
/ lună 1 € / mp / lună

spatii pentru depozitare

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

8 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial aprox 620 mp Bld .Independente ...

Independenței, Brăila

La ~5km distanță

620 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatiu comercial aprox 200 mp Bld .Independente ...

Independenței, Brăila

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

19 €
/ lună 3.80 € / mp / lună

Vand teren in cazasu

Central, Brăila

La ~5km distanță

5 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

20.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Brăila

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral Mihai E ...

Central, Brăila

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

15 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral Calarasilor

Ultracentral, Brăila

La ~5km distanță

378 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

250 €
/ lună

De inchiriat spatiu comercial

Central, Brăila

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial alimentar medical re ...

Exterior Vest, Brăila

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

12 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Inchiriem birouri !!!

Central, Brăila

La ~5km distanță

18 mp utili