Proprietăți unice: 6
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren zona centura Braila

Centură, Brăila

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu deschidere la centura ...

Centură, Brăila

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren integral sau parcelat BRAILA, 6 ...

Centură, Brăila

63.000 mp
63.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

350 €
/ lună 1.46 € / mp / lună

inchiriere hala 350 e lunar 240 m

Centură, Brăila

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3125mp | inchiriere parc fotov ...

Centură, Brăila

3.125 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan + hala

Centură, Brăila

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

60 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand 2 loturi de teren intravilan in cartier no ...

Cazasu

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Cazasu, judetul Braila

Cazasu

La ~5km distanță

13.125 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30.000 €
/ lună 46.15 € / mp / lună

Proprietar: teren intravilan 650 mp Cazasu - Pr ...

Cazasu

La ~5km distanță

650 mp teren

Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
5

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 5000 mp Cazasu -bonus 215mp

Cazasu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 25 € și 30 €
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

84.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren premium in Cazasu locatie excelenta, dire ...

Cazasu

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Cazasu, judetul Braila

Cazasu

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren Intravilan Cazasu 940mp-STR Principala- u ...

Cazasu

La ~5km distanță

940 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan chercea

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vind teren intravilan

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.850 €
/ lună 101.15 € / mp / lună

Teren intravilan cartier chercea

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

300 €
/ lună 1 € / mp / lună

spatii pentru depozitare

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

702 €
/ lună 8.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

3.000 €
/ lună 15.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 198 m2 3000 euro sau ...

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

199 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

800 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

inchiriez spatiu cu mai multe birouri

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

65.000 €
/ lună 227.27 € / mp / lună

Teren de construit in ansamblul Buzaului, Brail ...

Buzaului, Brăila

La ~5km distanță

286 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
12

3.900 €
/ lună 6 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE VANZARE SAU INCHIRIERE

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

650 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

478 €
/ lună 6.37 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

14 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

208 €
/ lună 10.40 € / mp / lună

spatiu comercial

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

98 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Radu Negru - Grigore Alexandrescu

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

4.654 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

29.500 €
/ lună
30.999 €
73.75 € / mp / lună

Teren 400 mp de vanzare. Brailita Strada Bega N ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

700 €
/ lună
750 €
10.45 € / mp / lună

Inchiriere sau vanzare spatiu comercial aliment ...

Gării, Brăila

La ~5km distanță

67 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

196 €
/ lună 0.39 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri

Gării, Brăila

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial

Gării, Brăila

La ~5km distanță

60 mp utili