Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

269 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Inchiriere apartament cu o camera

Hipodrom, Brăila

38,5 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
7

2.449 €
/ lună 15.50 € / mp / lună

Ultracentral Spatiu zona Calarasi -Piata Concor ...

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

158 mp utili
8E
1987
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.600 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in zona ultra centrala, zona C ...

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

72.000 €
/ lună 88.56 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Minerva

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

813 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
2

40.000 €
/ lună 98.52 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Minerva

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

406 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

450 €
/ lună 5.23 € / mp / lună

ID 8082, Spatiu comercial pretabil depozit , zo ...

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

86 mp utili
7E
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

SPATII INDUSTRIALE DE INCHIRIAT IN ELI PARK INC ...

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

378 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial sau de birouri Braila

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

378 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
14

600 €
/ lună 7.79 € / mp / lună

Spatiu comercial B-ra Calarasilor/B-dul Doroban ...

Barieră, Brăila

La ~5km distanță

77 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

801 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu 135 mp vitrina 10m stradala, ...

Barieră, Brăila

La ~5km distanță

135 mp utili
7E
1985
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

3.000 €
/ lună 15.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 198 m2 3000 euro sau ...

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

199 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

2.200 €
/ lună 2.65 € / mp / lună

Spalatorie auto manuala 180 mp/cafe-bar+terasa ...

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

830 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

702 €
/ lună 8.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

800 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

inchiriez spatiu cu mai multe birouri

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
3

459 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Scolilor colt cu Rahova

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

27 mp utili
1978
Agenție

4 luni în urmă
2

33.000 €
/ lună 126.92 € / mp / lună

Calarasi 4-Super Pret zona linistita 260mp cu 1 ...

Calarași 4, Brăila

La ~5km distanță

260 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

300 €
/ lună 4 € / mp / lună

Birouri, cabinete, etc- 4 camere 75mp zona Cent ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

75 mp utili
4E
1980
Agenție

9 luni în urmă
5

200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Birou, zona Vidin, 40 mp

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

40 mp utili
1975
Agenție

2 luni în urmă
4

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona Vidin, Suprafata totala ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

70 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
17

701 €
/ lună 10.95 € / mp / lună

TOTUL NOU! Spatiu comercial, Calea Galati, balc ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

64 mp utili
4E
1970
Agenție

10 luni în urmă
3

501 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Repulicii Mihai Eminescu

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

89 mp utili
2E
1960
Agenție

2 săptămâni în urmă
33

2.998 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Hale + birouri, teren 1982 mp, Sos Ramnicu Sara ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

550 mp utili
1E
1990
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 7.04 € / mp / lună

Spatiu Calarasilor - de inchiriat. Comision Zer ...

Viziru 3, Brăila

La ~5km distanță

71,03 mp utili
1970
Agenție

3 luni în urmă
12

1.700 €
/ lună 11.33 € / mp / lună

De închiriat Pub-Restauratnt zona Republicii la ...

Republicii, Brăila

La ~5km distanță

150 mp utili
300 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

450 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial Bulevrdul Independen ...

Republicii, Brăila

La ~5km distanță

48 mp utili
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

86 €
/ lună 5.38 € / mp / lună

Spa?iu Birou

Republicii, Brăila

La ~5km distanță

16 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

44.000 €
/ lună 223.35 € / mp / lună

Excelent Pret 10E mp, Teren 4400mp Lacu Sarat ,

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

197 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

56.500 €
/ lună 209.26 € / mp / lună

Teren 270mp Radu Negru Deschidere 16m

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

270 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

14 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

208 €
/ lună 10.40 € / mp / lună

spatiu comercial

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

20 mp utili