Proprietăți unice: 480
Proprietari: 54
Agenție

1 lună în urmă
3

78.000 €
/ lună
82.000 €
156 € / mp / lună

Teren intravilan 5 ari Calea Moldovei/ zona PAG ...

Calea Moldovei, Bistrița

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

41.000 €
/ lună 57.34 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 715 mp, in zona Va ...

Central, Bistrița

715 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

8.900 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Teren de construit in zona urbana, aproape de f ...

Central, Bistrița

1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

132.000 €
/ lună 1,200.00 € / mp / lună

Spa?iu comercial de vanzare / birouri de inchir ...

Central, Bistrița

110 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?ii comerciale / hale de inchiriat Bistrita, ...

Central, Bistrița

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

78.900 €
/ lună 62.13 € / mp / lună

Teren intravilan 1270 mp | Centura Bistritei | ...

Centura, Bistrița

1.270 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
7

1.000 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Bulevardul Republicii

Ultracentral, Bistrița

115 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Calea Moldovei

Calea Moldovei, Bistrița

55 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT CALEA MOLDOVEI

Calea Moldovei, Bistrița

1.000 mp utili
1990
Agenție

1 lună în urmă
3

72.000 €
/ lună 99.86 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 721 mp, zona Zavoa ...

Central, Bistrița

721 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

250.000 €
/ lună 99.17 € / mp / lună

Teren industrial 2521 mp, intravilan, in Viisoa ...

Viișoara, Bistrița

2.521 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

19.000 €
/ lună 19 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan 1000mp - Aerodrom

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Hala/Spatiu comercial 160mp Subcetate

Central, Bistrița

160 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

5.000 €
/ lună 0.79 € / mp / lună

Teren parcelabil, 6.300mp, Zona Drumul Sigmirul ...

Central, Bistrița

6.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

129.712 €
/ lună 88 € / mp / lună

Exclusivitate - Teren intravilan 1474 mp, Zavoa ...

Central, Bistrița

1.474 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
6

500 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Teren de inchiriat, 1244mp, Zona Lama

Central, Bistrița

1.170 mp
1.170 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

6.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Teren Casa 700 mp / Sigmir Zona exclusiva de Ca ...

Central, Bistrița

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

366.000 €
/ lună 1,220.00 € / mp / lună

Cladire de vanzare Nasaud | Business + locuire ...

Central, Bistrița

300 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Spa?iu birouri de inchiriat Nasaud, zona cu vad ...

Central, Bistrița

110 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

4.500 €
/ lună 1.17 € / mp / lună

Teren de vanzare | Bistrita | 3835mp |Ok Shoppi ...

Central, Bistrița

3.835 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

7.000 €
/ lună 2.33 € / mp / lună

Parcele teren - zona Zavoaie - pret 7.500 / ar

Central, Bistrița

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

37.500 €
/ lună 42.28 € / mp / lună

Teren 887 mp cu utilitati - Zona Dealul Jelnei

Central, Bistrița

887 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

21.300 €
/ lună 19.36 € / mp / lună

Teren 1100 mp-Oportunitate de Investitie-Zona A ...

Central, Bistrița

1.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp cu utilitati-ideal cas ...

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

21.500 €
/ lună 43 € / mp / lună

Teren intravilan strada Trifoiului

Central, Bistrița

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

34.900 €
/ lună 69.80 € / mp / lună

Teren intravilan 500mp, Alea Trifoiului

Central, Bistrița

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

1.500 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat , Open Space Generos , zona ...

Ștefan cel Mare, Bistrița

160 mp utili
2026
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.000 €
/ lună 12.27 € / mp / lună

Spa?iu Comercial generos ?i multifunc?ional, ce ...

Central, Bistrița

163 mp utili
1989
Agenție

1 lună în urmă
1

42.900 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren intravilan,comuna Livezile,ocazie buna de ...

Central, Bistrița

1.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

590.000 €
/ lună 196.67 € / mp / lună

Teren intravilan, 30 ari, zona Calea Moldovei

Calea Moldovei, Bistrița

3.000 mp teren