Proprietăți unice: 480
Proprietari: 54
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

43.000 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Teren intravilan Bistrita Bargaului 4582 mp

Central, Bistrița

4.582 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

6.500 €
/ lună 2.58 € / mp / lună

Teren intravilan 2515 mp cu utilitati- Zona Val ...

Central, Bistrița

2.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

3.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez restaurant

Central, Bistrița

180 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
7

200.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren Unirea la E 58 de Vanzare !

Unirea, Bistrița

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

700 €
/ lună 10.77 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 65 mp, zona Lama

Central, Bistrița

65 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare ideal pentru casa s ...

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

12.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren 250mp de vanzare Valea Jelnii la Asfalt

Central, Bistrița

250 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

74.000 €
/ lună 67.27 € / mp / lună

Teren intravilan , zona Unirea

Unirea, Bistrița

1.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

74.900 €
/ lună 68.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1100 mp Unirea

Unirea, Bistrița

1.100 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

39.900 €
/ lună 72.55 € / mp / lună

Teren intravilan 550 mp Unirea

Unirea, Bistrița

550 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

2.000 €
/ lună 1.21 € / mp / lună

Exclusivitate! Complex multifunctional de vanza ...

Central, Bistrița

1.650 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

1.150.000 €
/ lună 696.97 € / mp / lună

Exclusivitate! Complex multifunctional de vanza ...

Central, Bistrița

1.650 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

330.000 €
/ lună 107.63 € / mp / lună

Teren intravilan cu dublu acces + constructie l ...

Centura, Bistrița

3.066 mp teren
2E
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Bistrița

50 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

85.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren de vanzare 10 ari - zona LEONI

Central, Bistrița

1.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

192 €
/ lună 5.49 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Ultracentral, Bistrița

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

98 €
/ lună 3.77 € / mp / lună

Spatiu comercial pentru depozitare in Piata cen ...

Central, Bistrița

26 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

65.000 €
/ lună 21.67 € / mp / lună

Teren de vanzare in Jelna 3000 mp, deschidere 2 ...

Central, Bistrița

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

800 €
/ lună 6.30 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 127 mp, parter

Viișoara, Bistrița

127 mp utili
2018
Agenție

1 lună în urmă
8

13.000 €
/ lună 216.67 € / mp / lună

Afacere la cheie mobilata ?i complet echipata, ...

Central, Bistrița

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

1.500 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat zona blvd. Genera ...

Ștefan cel Mare, Bistrița

140 mp utili
2026
Agenție

1 lună în urmă
11

2.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Gradinita/spatiu joaca de inchiriat str. Calea ...

Calea Moldovei, Bistrița

300 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2.500 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Teren 1500 MP str. Paltinului Valea Ghinzii Bis ...

Calea Moldovei, Bistrița

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu de birouri, 50mp, cheltuieli incluse, zo ...

Independenței, Bistrița

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Inchiriez teren pe Centura , Calea Clujului

Centura, Bistrița

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

27.000 €
/ lună 27 € / mp / lună

Viitor teren intravilan, parcele cu utilitati, ...

Central, Bistrița

1.000 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
3

22.140 €
/ lună 30 € / mp / lună

Parcele la padure in extensie intravilan , Drum ...

Central, Bistrița

738 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

1.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Hala/Spatiu comercial 160mp Subcetate

Central, Bistrița

160 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

3.850 €
/ lună
4.000 €
6.42 € / mp / lună

Casa multifunctionala ideala pentru activitati ...

Industrială, Bistrița

600 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

38.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

Teren intravilan,Coada lacului Colibita , ideal ...

Central, Bistrița

1.000 mp teren