Proprietăți unice: 52
Proprietari: 52
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

157.000 €
/ lună 120.77 € / mp / lună

vand teren Bistrita,Cartier Unirea ,str Vasile ...

Unirea, Bistrița

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

800 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu comercial zona lama

Exterior Vest, Bistrița

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

96.500 €
/ lună 1,378.57 € / mp / lună

Spatiu comercial 70mp

Central, Bistrița

70 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Bistrița

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

13 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat centru

Central, Bistrița

145 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

85.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan/ 4 apartamente

Viișoara, Bistrița

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

299 €
/ lună 6.64 € / mp / lună

Ultracentral - spatiu pentru birouri, servicii ...

Ultracentral, Bistrița

45 mp utili
1900
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

15.000 €
/ lună 3.66 € / mp / lună

Teren zona Cighir in apropierea pistei motocros

Central, Bistrița

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

800 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Bistrița

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Ofer pentru inchiriere spatiu comercial situat ...

Central, Bistrița

21 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

43.000 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Teren intravilan Bistrita Bargaului 4582 mp

Central, Bistrița

4.582 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

3.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez restaurant

Central, Bistrița

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.000 €
/ lună 12.27 € / mp / lună

Spa?iu Comercial generos ?i multifunc?ional, ce ...

Central, Bistrița

163 mp utili
1989
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

36.500 €
/ lună 10.43 € / mp / lună

Teren Tihuta / jud BN 1.050Euro/ar

Central, Bistrița

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.450 €
/ lună 2.15 € / mp / lună

Teren Sigmir- Valea Stanelor

Central, Bistrița

675 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

154 €
/ lună 7.70 € / mp / lună

Inchiriez Camera salon

Central, Bistrița

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

5.500 €
/ lună 2.82 € / mp / lună

Vand teren in Unirea langa Teraplast Arena

Unirea, Bistrița

1.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
13

26.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren intravilan Bistrita Aleea Trifoiului nr 2 ...

Central, Bistrița

500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

27.000 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren extravilan 10 arii (1000 mp) Bistrita , D ...

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

78 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare

Viișoara, Bistrița

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

4.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Teren extravilan (inclus in PUG 2026) aproape d ...

Central, Bistrița

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Bistrita

Central, Bistrița

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Calea Moldovei

Calea Moldovei, Bistrița

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5.300 €
/ lună 1.36 € / mp / lună

Teren intravilan Bistrita

Central, Bistrița

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

350 €
/ lună 6.14 € / mp / lună

Ultracentral - spatiu pentru servicii sau birou ...

Ultracentral, Bistrița

57 mp utili
1900
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

192 €
/ lună 5.49 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Ultracentral, Bistrița

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

98 €
/ lună 3.77 € / mp / lună

Spatiu comercial pentru depozitare in Piata cen ...

Central, Bistrița

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

3.000 €
/ lună 1.88 € / mp / lună

Spatiu industrial cu birouri de inchiriat

Viișoara, Bistrița

1.600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat pentru birouri depozit hala ...

Central, Bistrița

560 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial Calea Moldovei -de inchiriat

Calea Moldovei, Bistrița

30 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Bistrița, direct de la proprietari

Bistrița, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Spațiile comerciale disponibile sunt accesibile și variate, fiind ideale pentru antreprenori și investitori. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 500 euro, cu oferte ce încep de la 157 euro și ajung până la 1.500 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 60 m², cu cele mai mari având 1.200 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 75% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face Bistrița o alegere atractivă pentru afaceri.
  • Durata de listare: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale sunt de tip 1 cameră (10%), cu puține oferte de 2 camere (5%) și 3+ camere (5%).

Bistrița reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, cu prețuri accesibile și o comunitate în creștere. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în acest oraș? Explorează acum spațiile comerciale disponibile!