Proprietăți unice: 480
Proprietari: 54
Agenție

1 lună în urmă
4

43.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 14,5 ari, zona Sud ...

Sud, Bistrița

1.450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

96.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren de vanzare 1,2 hectare, la drumul europea ...

Industrială, Bistrița

12.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

290.000 €
/ lună 145 € / mp / lună

Teren intravilan, 20 ari, aprape de Calea Moldo ...

Calea Moldovei, Bistrița

2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

130.000 €
/ lună 94.20 € / mp / lună

Vanzare teren 14 ari, pozitie excelenta la sose ...

Centura, Bistrița

1.380 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

120.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren de vanzare 1,5 hectare, la drumul europea ...

Industrială, Bistrița

15.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

143.500 €
/ lună 61.06 € / mp / lună

Teren intravilan 2.350 mp Unirea, zona Aerodrom ...

Unirea, Bistrița

2.350 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
3

1.750.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare, 5 hectare, zona C ...

Central, Bistrița

50.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

59.500 €
/ lună 109.98 € / mp / lună

Teren de vanzare, 541 mp, Halta Lama

Central, Bistrița

541 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

248.000 €
/ lună 21.38 € / mp / lună

Teren 11600 mp (1 Hectar si 16 ari), zona Tarpi ...

Central, Bistrița

11.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

59.500 €
/ lună 75.32 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 790 mp, Bistrita

Central, Bistrița

790 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

1.500 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Teren intravilan la 15km de Bistrita in Herina

Central, Bistrița

5.378 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

29.900 €
/ lună 24.92 € / mp / lună

Teren extravilan, situat la limita cu intravila ...

Central, Bistrița

1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

66.900 €
/ lună 66.90 € / mp / lună

Teren in suprafata de 1000 mp, situat in zona S ...

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

37.000 €
/ lună 67.27 € / mp / lună

Teren intravilan 550 mp cu utilitati-ideal casa ...

Central, Bistrița

550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp-ideal casa-Zona Dr. Tar ...

Central, Bistrița

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

6.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren intravilan drumul Sigmirului langa casele ...

Central, Bistrița

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

550 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT | 65 MPU | CR VIV ...

Central, Bistrița

65 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
3

9.490 €
/ lună 16.68 € / mp / lună

Teren intravilan 569 mp cu utilitati-ideal casa ...

Central, Bistrița

569 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

800 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, zona Drumul Tarpiu ...

Central, Bistrița

25.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

32.500 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan situat in zona penitenciar, zo ...

Central, Bistrița

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

8.500 €
/ lună 4.47 € / mp / lună

Teren de vanzare, Giulia, 1900 mp, intravilan.

Central, Bistrița

1.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

44.000 €
/ lună 25.81 € / mp / lună

Teren Intravilan Unirea 1700mp

Unirea, Bistrița

1.705 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

43.900 €
/ lună 62.71 € / mp / lună

Teren intravilan 7 ari, constructie casa, zona ...

Central, Bistrița

700 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 43,900 € și 45.900 €
Agenție

2 luni în urmă
3

140.000 €
/ lună 41.90 € / mp / lună

Teren 3341 mp Valea Budacului

Central, Bistrița

3.341 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

55.900 €
/ lună 41.53 € / mp / lună

Teren Colibita 1346 mp

Central, Bistrița

1.346 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

260.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren 20 Ari de vanzare zona Dedeman

Central, Bistrița

2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

6.500 €
/ lună 1.23 € / mp / lună

Teren 53 Ari,zona centura,6500/Ar

Centura, Bistrița

5.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

13.000 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Teren Zona Valea Sigmirului,12 Ari

Central, Bistrița

1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

6.500 €
/ lună 1.23 € / mp / lună

Teren 53 Ari,Unirea,Parcelabil

Unirea, Bistrița

5.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

31.000 €
/ lună 58.05 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 534 mp, strada Ghi ...

Central, Bistrița

534 mp teren
2E