Proprietăți unice: 480
Proprietari: 54
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

105.000 €
/ lună 10.29 € / mp / lună

Teren extravilan, langa Pensiunea Jacky, Unirea ...

Unirea, Bistrița

10.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan, 500 mp, SIGMIR

Central, Bistrița

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

149.500 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Subcetate, aproape de str ...

Central, Bistrița

2.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

19.500 €
/ lună 7.80 € / mp / lună

Teren intravilan Viisoara cu panorama asupra or ...

Viișoara, Bistrița

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

18.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren 10 ari, Valea Budacului priveliste superb ...

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

36.000 €
/ lună 45.86 € / mp / lună

Teren de 785 mp, zona Dealul Jelnei

Central, Bistrița

785 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

205.000 €
/ lună 41 € / mp / lună

Parcela 50.000 mp zona Tarpiului

Central, Bistrița

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

173.000 €
/ lună 78.64 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2200 mp (22 ari), ...

Central, Bistrița

2.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

50.500 €
/ lună 39.98 € / mp / lună

Teren intravilan 12.63 ari- SIGMIR. Toate utili ...

Centura, Bistrița

1.263 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

159.900 €
/ lună 10.66 € / mp / lună

Teren extravilan, (livada pomi) 1,50 ha - zona ...

Central, Bistrița

15.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

115.000 €
/ lună 12.64 € / mp / lună

Teren intravilan, 9100 mp, zona Crainimat

Central, Bistrița

9.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

127.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare zona Unirea (iesire ...

Unirea, Bistrița

8.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

75.600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren extravilan pentru activitati comerciale L ...

Central, Bistrița

6.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

270.000 €
/ lună 24.96 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan 10819 mp, zona La S ...

Central, Bistrița

10.819 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

121.900 €
/ lună 53 € / mp / lună

Teren intravilan 2300mp, zona Viisoara

Viișoara, Bistrița

2.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

75.000 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2400 mp, zona Vale ...

Central, Bistrița

2.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

150.000 €
/ lună 77.24 € / mp / lună

Teren Intravilan Zona Unirea Aerodrom

Unirea, Bistrița

1.942 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

49.000 €
/ lună 16.90 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, Valea Budavului

Central, Bistrița

2.900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
/ lună 122.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare-zona rezidentiala

Central, Bistrița

982 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

39.500 €
/ lună 26.33 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 15 ari, zona COLIB ...

Central, Bistrița

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

99.900 €
/ lună 66.60 € / mp / lună

Teren intravilan, 15 ari, utilitati, zona Valea ...

Central, Bistrița

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

105.000 €
/ lună 54.18 € / mp / lună

2000 Mp Teren Intravilan In Zona Valea Ghinzii

Central, Bistrița

1.938 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

29.900 €
/ lună 14.95 € / mp / lună

Teren extravilan, 20 ari, livada pomi fructifer ...

Central, Bistrița

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

80.000 €
/ lună 18.60 € / mp / lună

Teren 43 ari | Ilva Mica | Acces asfalt | Toate ...

Central, Bistrița

4.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

62.000 €
/ lună 24.80 € / mp / lună

Teren 25 ari | Zona Aerodrom | Extravilan | Ter ...

Central, Bistrița

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

105.000 €
/ lună 39.33 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2.670 mp, Bistrita

Central, Bistrița

2.670 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

56.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren extravilan, 800 mp, cu deschidere de 31 m ...

Central, Bistrița

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Ofer pentru inchiriere spatiu comercial situat ...

Central, Bistrița

21 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

43.900 €
/ lună 87.80 € / mp / lună

Teren intravilan, 5 ari cu fundatie, proiect ca ...

Central, Bistrița

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

99.900 €
/ lună 39.02 € / mp / lună

Teren intravilan 25 ari, zona Valea Sigmirului

Central, Bistrița

2.560 mp teren