Proprietăți unice: 480
Proprietari: 54
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

26.900 €
/ lună 53.80 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 550 mp, zona Leoni

Central, Bistrița

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

36.000 €
/ lună 76.11 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 473 mp, Bistrita

Central, Bistrița

473 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

99.000 €
/ lună 68.28 € / mp / lună

Teren intravilan 1450 mp, zona Valea Jelnei

Central, Bistrița

1.450 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

74.000 €
/ lună 37 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare, 20 ari, zona Coli ...

Central, Bistrița

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

47.900 €
/ lună 47.90 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 10 ari, utilitati, ...

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

26.500 €
/ lună 170.97 € / mp / lună

Teren Rusu bargaului, strada secundara, zona li ...

Central, Bistrița

155 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

26.900 €
/ lună 53.80 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 500 mp, zona Leoni

Central, Bistrița

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

315.000 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren Exclusivist in Jelna 1500 mp, langa Crama ...

Central, Bistrița

15.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

37.500 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 500 mp (5 ari), zo ...

Centura, Bistrița

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

290.000 €
/ lună 98.64 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 29.4 ari, zona Uni ...

Unirea, Bistrița

2.940 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

21.000 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren 10 ari Zona Aerodrom | Zona in dezvoltare ...

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

27.500 €
/ lună 75.34 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 365 mp, Bistrita

Central, Bistrița

365 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

49.000 €
/ lună 85.96 € / mp / lună

Teren intravilan, 570 mp, Ideal pentru construc ...

Central, Bistrița

570 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

51.000 €
/ lună 56.67 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare, 900 mp, zona Valea ...

Central, Bistrița

900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

650.000 €
/ lună 98.86 € / mp / lună

Teren parcelat de vanzare Zona Valea Rusului | ...

Central, Bistrița

6.575 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

541.000 €
/ lună 20.97 € / mp / lună

Teren Extravilan in Apropiere de Jelna 25.800 m ...

Central, Bistrița

25.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, destinatie sala de sport s ...

Calea Moldovei, Bistrița

65 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

55.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1.000 mp | Localita ...

Unirea, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

37.000 €
/ lună 37 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 10 ari, zona Colib ...

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

12.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren 4000 mp, pretabil cabana, Livezile langa ...

Central, Bistrița

4.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

160.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren de vanzare, 10.000 mp - Bistrita Bargaulu ...

Central, Bistrița

10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

20.000 €
/ lună 18.18 € / mp / lună

Teren extravilan, 11 ari, zona Aerodrom!

Central, Bistrița

1.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

50.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan, 20 de arii, Valea Rusului, pr ...

Central, Bistrița

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

49.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren Intravilan 700 mp | Zona Unirea Toate Uti ...

Unirea, Bistrița

700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

95.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren de vanzare Valea Ghinzii, 950 mp

Central, Bistrița

950 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.000 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat - zona Centura

Centura, Bistrița

3.150 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

320.000 €
/ lună 376.47 € / mp / lună

Teren intravilan, 850 mp, zona centrala

Central, Bistrița

850 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.000 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat - zona Centura

Centura, Bistrița

3.150 mp
3.150 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

55.000 €
/ lună 74.12 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 742 mp, zona Valea ...

Central, Bistrița

742 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

230.000 €
/ lună 9.92 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2,4 hectare, zona ...

Central, Bistrița

23.185 mp teren