Proprietăți unice: 480
Proprietari: 54
Agenție

3 luni în urmă
1

2.000 €
/ lună 68.97 € / mp / lună

Teren Extravilan

Central, Bistrița

29 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

250.000 €
/ lună 96.15 € / mp / lună

Teren + Cladire in Viisoara

Viișoara, Bistrița

2.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

800 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial Zona Isu

Central, Bistrița

70 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
7

700 €
/ lună 10.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona Apollo

Central, Bistrița

68 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

125.000 €
/ lună 57.87 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Sigmir, Str. Soarel ...

Central, Bistrița

2.160 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

380 €
/ lună 8.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - zona excelenta! ...

Central, Bistrița

47 mp utili
2022
Agenție

3 luni în urmă
9

4.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial | 400 mp | zona Ind ...

Independenței, Bistrița

400 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

650 €
/ lună 7.47 € / mp / lună

Spatiu comercial, compartimentat, zona Nord

Independenței, Bistrița

87 mp utili
1978
Agenție

3 luni în urmă
10

330 €
/ lună 2.64 € / mp / lună

Spatiu comercial - ultracentral + P

Ultracentral, Bistrița

125 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

280.000 €
/ lună 60.87 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 4.600 mp, zona Tar ...

Central, Bistrița

4.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

80 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren,

Central, Bistrița

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 70 m2,

Central, Bistrița

70 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

1.700 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 200 mp

Ultracentral, Bistrița

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

29.900 €
/ lună 59.80 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 500 mp + cota parte ...

Central, Bistrița

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

42.500 €
/ lună
288.000 €
7.08 € / mp / lună

Teren intravilan , zona Subcetate

Central, Bistrița

6.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

350 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial , zona Spitalul Judetean

Central, Bistrița

35 mp utili
1989
Agenție

3 luni în urmă
1

71.900 €
/ lună 18.92 € / mp / lună

Teren in apropiere de Aerodrom ,3801mp, zona Un ...

Unirea, Bistrița

3.801 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

19.500 €
/ lună 7.25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2.691 mp Mariselu, ...

Central, Bistrița

2.691 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

38.000 €
/ lună 500 € / mp / lună

Teren de vanzare 76 ari, front 11,5 m, la drumu ...

Industrială, Bistrița

76 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

104.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de vanzare, 2.600 mp, pozitie excelenta, ...

Central, Bistrița

2.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

100.000 €
/ lună 90.91 € / mp / lună

Teren de vanzare pe strada Aerodromului

Unirea, Bistrița

1.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

60.000 €
/ lună
66.000 €
60 € / mp / lună

Teren de vanzare 10 ari intravilan | Zona Unire ...

Unirea, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună
49.500 €
60 € / mp / lună

Teren de vanzare 3 parcele a cate 7,5 ari intra ...

Unirea, Bistrița

750 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

2.100 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ultracentral , 14 ...

Ultracentral, Bistrița

140 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

5.000 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Teren 1750 mp-ideal casa P+2-zona linistita-Uni ...

Unirea, Bistrița

1.750 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
3

55.000 €
/ lună 14.47 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan Comuna Dumitra

Central, Bistrița

3.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala , zona Selgros , Bistrita !

Calea Moldovei, Bistrița

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
11

6.500 €
/ lună 2.17 € / mp / lună

Teren Investitie Valea Jelnii

Central, Bistrița

3.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

400 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT IN ZONA SENS

Central, Bistrița

64 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

3.250 €
/ lună 3.10 € / mp / lună

Parcele teren 500-1295 mp cu utilitati-Zona Dru ...

Central, Bistrița

1.050 mp teren