Proprietăți unice: 477
Proprietari: 53
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial Calea Moldovei -de inchiriat

Calea Moldovei, Bistrița

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

255 €
/ lună 12.75 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Independenței, Bistrița

20 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

2.502 €
/ lună 8.34 € / mp / lună

Hala industrial + birouri de inchiriat Str. Lib ...

Independenței, Bistrița

300 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.900 €
/ lună 13.10 € / mp / lună

Spatiu de birouri centru

Central, Bistrița

145 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

350 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Central, Bistrița

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Bistrița

420 mp utili
2.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

1.500 €
/ lună 4.84 € / mp / lună

HALA 310 mp + Anexe 60 mp + TEREN 2000 mp - Zon ...

Central, Bistrița

310 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

500 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Spa?iu Comercial 79m - langa Kaufland Independe ...

Independenței, Bistrița

79 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

790 €
/ lună 9.88 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Bistrița

80 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 790 € și 850 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

10 €
/ lună 2 € / mp / lună

Loc de parcare

Central, Bistrița

5 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

300 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriez sau schimb cu apartament 2 camere par ...

Central, Bistrița

32 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

ATELIER DE INCHIRIAT PODUL JELNEI

Central, Bistrița

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

400 €
/ lună 12.90 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Bistrița

31 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pt birou

Central, Bistrița

40 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
6

990 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 90 mp, zona Cent ...

Central, Bistrița

90 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala De Inchiriat, 250 mp, zona Rombat

Central, Bistrița

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

spa?iu birouri Bistri?a str Alba Iulia

Nord, Bistrița

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

100.000 €
/ lună 1,111.11 € / mp / lună

vand spatiu comercial spatios strada tudor jard ...

Exterior Vest, Bistrița

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, Piata Centrala Bistrita.

Central, Bistrița

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Unirea, Bistrița

150 mp utili
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Bistrita

Central, Bistrița

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

157 €
/ lună 6.28 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Bistrița

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

150 €
/ lună 1.07 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Bistri?a 150 EURO

Central, Bistrița

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Depozit de inchiriat

Central, Bistrița

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

11 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Inchiriez Camere de la 60 lei la 80 lei zi Bist ...

Central, Bistrița

60 mp utili
20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez birou avantajos

Central, Bistrița

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.375 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriere spa?ii

Unirea, Bistrița

550,75 mp utili