Teren intravilan de vanzare Sigmir, Str. Soarelui

125.000 € / lună
57.87 € / mp / lună

Central, Bistriţa

Suprafață teren:
2.160 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan de vanzare Sigmir, Str. Soarelui, Judet Bistrita Nasaud ALPHA IMOBILIARE BISTRITA va propune spre vanzare un teren intravilan situat intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, in localitatea Sigmir, pe Strada Soarelui, ideal pentru constructia unei locuinte sau investitie. Caracteristici principale: Suprafata totala: 2160 mp Front stradal: 25,54 ml Adancime: 98,76 ml Deschidere generoasa la drum acces facil Teren cu potential excelent de construire Utilitati: Toate utilitatile sunt la limita terenului (curent, apa, gaz, canalizare) Situatie juridica: Intabulat Liber de sarcini Avantaje: Zona rezidentiala in dezvoltare, cu locuinte noi in vecinatate Cadru natural placut, ideal pentru o locuinta linistita sau asamblu de locuinte Acces rapid catre municipiul Bistrita Deschidere potrivita pentru parcelare sau proiect rezidential Pret: 125.000 euro Contact: Lenuta Iakab Manager Broker imobiliar ALPHA IMOBILIARE BISTRITA Telefon: (folosesti formularul de contact) Email: . Adresa: Bistrita, Piata Petru Rares nr. 7A, Birou 3
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 14 Aprilie 2026 ID anunț: 1385101

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1105 m
parks
Schullerwald
Recreere aprox. 1218 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1491 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1567 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
130.000 € / lună
Bistrița, Central
8.567 mp teren
Spațiu comercial, în Central