Proprietar
Proprietăți unice: 328
Proprietari: 35
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

300 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatii birouri 50-80 mp | Parcul Mihai Eminescu

Central, Bistrița

80 mp utili
1990
Agenție

Ieri
1

840 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala de inchiriat, cu suprafa?a de 280 mp, Bist ...

Central, Bistrița

280 mp utili
Agenție

Ieri
1

610 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de inchiriat, cu suprafa?a de 122 mp, Bist ...

Central, Bistrița

122 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
1

310 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de inchiriat, cu suprafa?a de 62 mp, Bistr ...

Central, Bistrița

62 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
2

84.000 €
/ lună 67.74 € / mp / lună

Teren intravilan, 12.4 ari, zona Subcetate

Central, Bistrița

1.240 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

34.000 €
/ lună 32.76 € / mp / lună

Teren Intravilat, 1038 mp, Zona Izvorul Sarat

Central, Bistrița

1.038 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

65.000 €
/ lună 63.91 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Sigmir 1000 mp

Central, Bistrița

1.017 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

197.000 €
/ lună 5,794.12 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, front 42 m 33,5 ar ...

Central, Bistrița

34 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
9

60.000 €
/ lună 109.09 € / mp / lună

Teren - 550 mp cu constructie

Central, Bistrița

550 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 40 mp, parter, zo ...

Central, Bistrița

40 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
1

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 40 mp, parter, zo ...

Central, Bistrița

40 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
3

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 40 mp, parter, zo ...

Central, Bistrița

40 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

96.500 €
/ lună 1,378.57 € / mp / lună

Spatiu comercial 70mp

Central, Bistrița

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Bistrița

2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

48.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Parcela 600 mp, zona Ghinzii

Central, Bistrița

600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Parcela 600 mp, zona Ghinzii

Central, Bistrița

800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

55.000 €
/ lună 45.83 € / mp / lună

Teren 12 ari, zona linistita, cu priveliste fru ...

Central, Bistrița

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

225.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren ideal pentru investitori duplexuri sau ap ...

Central, Bistrița

3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

49.990 €
/ lună 1,785.36 € / mp / lună

Spa?iu Comercial/Birou | 28 mp | Intrare strada ...

Central, Bistrița

28 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
2

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren 10 Ari,panorama spre oras

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

400.000 €
/ lună 98.43 € / mp / lună

Teren plat intravilan Zavoaie 4064 mp, asfalt s ...

Central, Bistrița

4.064 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
2

60.000 €
/ lună 105.26 € / mp / lună

Teren Intravilan 5,7 Ari Valea Sigmirului

Central, Bistrița

570 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

47.000 €
/ lună 85.45 € / mp / lună

Teren 5,5 Arii,Panorama superba

Central, Bistrița

550 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

41.500 €
/ lună 51.05 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare -813 mp Valea Jelne ...

Central, Bistrița

813 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

100 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri de inchiriat, cu o supraf ...

Central, Bistrița

20 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

310 €
/ lună 5 € / mp / lună

Se ofera spre inchiriere hala cu suprafata de 6 ...

Central, Bistrița

62 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

610 €
/ lună 5 € / mp / lună

Se ofera spre inchiriere hala cu suprafata de 1 ...

Central, Bistrița

122 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

840 €
/ lună 3 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere hala cu suprafata d ...

Central, Bistrița

280 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

280 €
/ lună 4.91 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere hala cu suprafata d ...

Central, Bistrița

57 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala de 250 mp plus 61 mp birouri

Central, Bistrița

250 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Bistriței

Centrul Bistriței este o zonă vibrantă, ideală pentru afaceri, cu acces facil la transport și o comunitate activă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 600 euro, cu oferte ce încep de la 157 euro și ajung până la 5.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 90 m², cu cele mai mici spații având 25 m² și cele mai mari ajungând până la 1.200 m².
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale disponibile sunt cu 3+ camere, reprezentând 9% din oferte.
  • Accesibilitate: 20% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Locuri de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 990 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 81 de zile, indicând o piață activă.

Centrul Bistriței reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!