Proprietăți unice: 328
Proprietari: 35
Agenție

1 săptămână în urmă
6

2.800 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de inchiriat, cu suprafata de 560 mp - Bis ...

Central, Bistrița

560 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere hala cu suprafata d ...

Central, Bistrița

400 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,000 € și 2.425 €
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, modern, situat l ...

Central, Bistrița

100 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
15

320 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spațiu Comercial sau Birouri de Închiriat

Central, Bistrița

40 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
7

62 €
/ lună 0.91 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona Apollo

Central, Bistrița

68 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

13 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat centru

Central, Bistrița

145 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

750 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Birouri de inchiriat , zona Centura

Central, Bistrița

6 camere
180 mp
Parter
Agenție

5 luni în urmă
14

551 €
/ lună
500 €
6.89 € / mp / lună

Spatiu Birouri/Cabinet ALL-INCLUSIVE!

Central, Bistrița

80 mp
2000
Agenție

5 luni în urmă
3

250 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Studio 35mp de inchiriat

Central, Bistrița

1 camere
35 mp
Etaj 2 / 2
2000
Agenție

6 luni în urmă
15

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spațiu Generos de Închiriat - 90 mp Utili - Zon ...

Central, Bistrița

90 mp
Etaj 1 / 2
2005
2E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere 4 sau mai multe incaperi l ...

Central, Bistrița

200 mp
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
13

33.000 €
/ lună 0.66 € / mp / lună

Teren extravilan cu potential turistic 5 ha in ...

Central, Bistrița

50.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

72.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de 12 ari cu panorama asupra orasului

Central, Bistrița

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spatiu comercial 40 mp la strada-ideal magazin, ...

Central, Bistrița

40 mp utili
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
5

55.500 €
/ lună 38.95 € / mp / lună

Teren Intravilan Strada Tarpiului

Central, Bistrița

1.425 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

59.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren intravilan , zona Zavoaie

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

3.000 €
/ lună 1.03 € / mp / lună

Teren 2900 mp la drum principal-Parcelabil-pano ...

Central, Bistrița

2.900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

19.500 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren 600 mp la drum principal-panoramic-Sarata

Central, Bistrița

600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

3.000 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Teren 4400 mp -Parcelabil - panoramic - Sarata

Central, Bistrița

4.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

108.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren 5400 mp-limita intravilan-2 deschideri-Sa ...

Central, Bistrița

5.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

155.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan 3.100 mp | Zona de case | Vale ...

Central, Bistrița

3.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

34.500 €
/ lună 49.29 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Schullewald

Central, Bistrița

700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

5.500 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Teren Intravilan Bistrita, zona Zavoaie

Central, Bistrița

559 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala de inchiriat, pretabil afacere, Lechinta

Central, Bistrița

200 mp utili
2023
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat zona centrala, st ...

Central, Bistrița

70 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

5.000 €
/ lună 1.61 € / mp / lună

Teren intravilan 31 ari, Valea Budacului

Central, Bistrița

3.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

130.000 €
/ lună 15.17 € / mp / lună

Teren de vanzare de 8,567MP in zona: Leoni

Central, Bistrița

8.567 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

65.000 €
/ lună 70.50 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Sigmirului ideal constru ...

Central, Bistrița

922 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatii birouri 50-80 mp | Parcul Mihai Eminescu

Central, Bistrița

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

15.000 €
/ lună 3.66 € / mp / lună

Teren zona Cighir in apropierea pistei motocros

Central, Bistrița

4.100 mp teren