Proprietăți unice: 35
Proprietari: 35
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

96.500 €
/ lună 1,378.57 € / mp / lună

Spatiu comercial 70mp

Central, Bistrița

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Bistrița

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

13 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat centru

Central, Bistrița

145 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

15.000 €
/ lună 3.66 € / mp / lună

Teren zona Cighir in apropierea pistei motocros

Central, Bistrița

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

800 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Bistrița

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Ofer pentru inchiriere spatiu comercial situat ...

Central, Bistrița

21 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

43.000 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Teren intravilan Bistrita Bargaului 4582 mp

Central, Bistrița

4.582 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

3.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez restaurant

Central, Bistrița

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.000 €
/ lună 12.27 € / mp / lună

Spa?iu Comercial generos ?i multifunc?ional, ce ...

Central, Bistrița

163 mp utili
1989
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

36.500 €
/ lună 10.43 € / mp / lună

Teren Tihuta / jud BN 1.050Euro/ar

Central, Bistrița

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.450 €
/ lună 2.15 € / mp / lună

Teren Sigmir- Valea Stanelor

Central, Bistrița

675 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

154 €
/ lună 7.70 € / mp / lună

Inchiriez Camera salon

Central, Bistrița

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
13

26.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren intravilan Bistrita Aleea Trifoiului nr 2 ...

Central, Bistrița

500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

27.000 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren extravilan 10 arii (1000 mp) Bistrita , D ...

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

4.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Teren extravilan (inclus in PUG 2026) aproape d ...

Central, Bistrița

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Bistrita

Central, Bistrița

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5.300 €
/ lună 1.36 € / mp / lună

Teren intravilan Bistrita

Central, Bistrița

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

98 €
/ lună 3.77 € / mp / lună

Spatiu comercial pentru depozitare in Piata cen ...

Central, Bistrița

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat pentru birouri depozit hala ...

Central, Bistrița

560 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.900 €
/ lună 13.10 € / mp / lună

Spatiu de birouri centru

Central, Bistrița

145 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

350 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Central, Bistrița

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Bistrița

420 mp utili
2.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

790 €
/ lună 9.88 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Bistrița

80 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 790 € și 850 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

10 €
/ lună 2 € / mp / lună

Loc de parcare

Central, Bistrița

5 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

300 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriez sau schimb cu apartament 2 camere par ...

Central, Bistrița

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

400 €
/ lună 12.90 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Bistrița

31 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pt birou

Central, Bistrița

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

48 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Boxe individuale de depozitare

Central, Bistrița

4 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, Piata Centrala Bistrita.

Central, Bistrița

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Bistrita

Central, Bistrița

200 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Bistriței, direct de la proprietari

Bistrița, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Centrul orașului este bine cunoscut pentru accesibilitatea sa și pentru atracțiile comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 560 euro, cu oferte ce încep de la 157 euro și ajung până la 1.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 60 m², cu cele mai mici având 25 m² și cele mai mari ajungând până la 1.200 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 7% dintre oferte sunt spații cu 1 cameră, iar 7% cu 3 sau mai multe camere, ceea ce oferă opțiuni diverse pentru diferite tipuri de afaceri.
  • Accesibilitate: 79% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face ideale pentru antreprenorii care caută să își dezvolte afacerea într-o zonă centrală.