Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Stracoș

3.007 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

18.500 €
/ lună 486.84 € / mp / lună

Loc pentru Casă/Teren intravilan

Calea Mare

La ~5km distanță

38 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.100 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

De inchiriat teren intravilan cu utilitati +un ...

Bucium

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

69.000 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Vand teren santelec

Sântelec

La ~5km distanță

6.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in poiana Fasca sau schmb cu diverse ...

Surduc

La ~10km distanță

8.064 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

26.000 €
/ lună 4.52 € / mp / lună
45.000 €

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

La ~10km distanță

5.754 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 10.82 € / mp / lună

Teren intravilan 4621 mp, 90mp front stradal, L ...

Lăzăreni

La ~10km distanță

4.621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

11.500 €
/ lună 2.95 € / mp / lună
11.800 €

Teren Mierlau

Mierlău

La ~10km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Se vinde teren intravilan 2500mp carandeni comu ...

Cărăndeni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

27.000 €
/ lună 38.57 € / mp / lună

Teren de vanzare in Betfia

Betfia

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

70.217 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren 1433mp cu casa/anexe demolabile in Betfia

Betfia

La ~10km distanță

1.433 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

54.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

teren de vanzare in Cordau jud. Bihor

Cordău

La ~10km distanță

2.720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

54.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren situat pe drumul Apateu-Cihei-Oradea Bolo ...

Cordău

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

58.000 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Teren intravilan 3165mp in Cordau la strada asf ...

Cordău

La ~10km distanță

3.165 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

6.000 €
/ lună 0.74 € / mp / lună

Teren 8114 mp lupoaia holod livada cf+topo acce ...

Lupoaia

La ~15km distanță

8.114 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

28 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren osorhei 1480mp intravilan

Oșorhei

La ~15km distanță

1.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

29.900 €
/ lună 53.39 € / mp / lună

Teren intravilan,Osorhei (2 parcele)

Oșorhei

La ~15km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

45 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Parcele de vanzare Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

39 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Industrial si Servicii Centura ...

Oșorhei

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

50 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei | Proprietar

Oșorhei

La ~15km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

990.000 €
/ lună 141.23 € / mp / lună

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

La ~15km distanță

7.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilant in Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

2.465 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

31.000 €
/ lună 52.72 € / mp / lună

Vand teren Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

588 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

26.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren de vanzare Osorhei !

Oșorhei

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Osorhei in spate la Parcul Industrial, la ...

Oșorhei

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 ore în urmă
4

25.200 €
/ lună 42.07 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Oșorhei

La ~15km distanță

599 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

84.000 €
/ lună 14.83 € / mp / lună

Teren intravilan 5663 mp in Osorhei aproape de ...

Oșorhei

La ~15km distanță

5.663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

55.000 €
/ lună 119.57 € / mp / lună

Vand teren intravilan - Strada Facliei

Oșorhei

La ~15km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 59.41 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

505 mp teren