Teren intravilan 4621 mp, 90mp front stradal, Lazareni, Bihor

50.000 € / lună
10.82 € / mp / lună

Lăzăreni, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
4.621 mp

Descriere spațiu comercial

Proprietar, ofer spre vanzare teren intravilan cu suprafata de 4621 mp, front stradal 90mp, situat in Lazareni, intr-o zona linistita, cu acces direct la drum asfaltat, cu case in apropriere.Terenul este drept, usor de utilizat si ideal pentru parcelare, datorita frontului mare care permite accesul facil pentru fiecare parcela. Utilitati: curent la 100m. Pret 50000 euro (10 euro/ mp)negociabil. Pentru detalii 07******70
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 02 Mai 2026 ID anunț: 1370410

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 5,200 mp, în Nufărul
52.000 € / lună
Oradea, Nufărul
5.200 mp utili
1E
2007
Spațiu industrial, de 10,000 mp, în Vest
54.450 € / lună
Oradea, Vest
10.000 mp utili
1E
2025
Spațiu comercial, în Paleu
46.000 € / lună
Județul Bihor, Paleu
681 mp teren
Spațiu comercial, în Paleu
50.400 € / lună
Județul Bihor, Paleu
560 mp teren
Spațiu comercial, în Central
48.000 € / lună
Oradea, Central
1.200 mp teren
Spațiu comercial, în Saca
49.000 € / lună
Județul Bihor, Saca
11.132 mp teren
Spațiu comercial, în Cihei
49.000 € / lună
Județul Bihor, Cihei
515 mp teren
Spațiu comercial, în Hidiș
53.000 € / lună
Județul Bihor, Hidiș
2.145 mp teren
Spațiu comercial, în Borș
50.000 € / lună
Județul Bihor, Borș
500 mp teren