Proprietăți unice: 166
Proprietari: 166
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

450 €
/ lună
400 €
11.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Oradea

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

88 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

birou , atelier centru

Central, Oradea

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

574 €
/ lună 6.38 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Zona Oncea, vis-a-v ...

Oncea, Oradea

90 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

108 €
/ lună 8.31 € / mp / lună

Spa?iului pentru birou, cosmetica manichiura pe ...

Central, Oradea

13 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

540 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial birouri servicii de inchiriat ...

Decebal, Oradea

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

27.000 €
/ lună 900 € / mp / lună

Spatiu comercial in Paleu

Central, Oradea

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

De inchiriat hala

Central, Oradea

1.740 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

100 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

Salon de infrumusetare

Decebal, Oradea

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

800 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

SPATIU comercial de inchiriat Oradea

Central, Oradea

135 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

65.000 €
/ lună 59.09 € / mp / lună

Teren de vanzare in Betfia

Central, Oradea

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

150 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez birou zona centrala, la 5 min de mers ...

Est, Oradea

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Inchiriez spatiu nerezide?ial in Oradea bdul Ma ...

Central, Oradea

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial birouri de inchiriat - toate c ...

Calea Aradului, Oradea

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

198.000 €
/ lună 4,125.00 € / mp / lună

Vand spa?iu comercial

Ultracentral, Oradea

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

6 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu ultracentral de birouri Str. Jean Calvin

Ultracentral, Oradea

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

31 €
/ lună 2.38 € / mp / lună

inchiriez parcare exterioara Iosia Onestilor - ...

Iosia, Oradea

13 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

58 €
/ lună 3.87 € / mp / lună

inchiriez parcare subterana Iosia Onestilor - b ...

Iosia, Oradea

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala 600 mp

Central, Oradea

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

750 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial pretabil si pentru a ...

Central, Oradea

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

95.000 €
/ lună 2,638.89 € / mp / lună

Spa?iu comercial ultracentral, de vanzare inchi ...

Central, Oradea

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat in cartierul Luc ...

Calea Aradului, Oradea

954 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat in cartierul Luc ...

Calea Aradului, Oradea

954 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

500 €
/ lună
580 €
10.42 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial

Central, Oradea

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral cu intr ...

Central, Oradea

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

2.576 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat, Cal ...

Ultracentral, Oradea

161 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

550 €
/ lună

Ichiriez Teren ingradit cu apa si canalizare Or ...

Central, Oradea

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

oferta spatiu inchiriere

Central, Oradea

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial, birouri

Calea Aradului, Oradea

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.000 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat Erofte Grigore

Central, Oradea

92 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

1.350 €
/ lună 6.52 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Oradea

207 mp utili