Spațiu comercial, în Cihei

39.500 € / lună
78.22 € / mp / lună

Cihei, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
505 mp

Descriere spațiu comercial

VestInvest Exclusivitate: teren Cihei situat pe Strada Furnicii! -Utilitati: Curent in fata parcelei; Apa pe strada in apropiere; Gaz in proiect! -Suprafata: 505 MP -Front stradal: 2550 ML! -Adancime teren: 1980 ML! Mai multe informatii telefonic:
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 1389127

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Baile Felix
Mijloace transport aprox. 1600 m
transport
Hotel Padis
Mijloace transport aprox. 1682 m
Recreere
restaurants
Nufarul
Restaurante aprox. 1721 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1783 m
parks
Teren Minifotbal
Recreere aprox. 1873 m
restaurants
Restauran Pizzerie Rustic
Restaurante aprox. 1972 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Cihei
36.800 € / lună
Județul Bihor, Cihei
500 mp teren
Spațiu comercial, în Cihei
41.800 € / lună
Județul Bihor, Cihei
515 mp teren
Spațiu comercial, în Cihei
42.800 € / lună
Județul Bihor, Cihei
543 mp teren
Spațiu comercial, în Cihei
37.700 € / lună
Județul Bihor, Cihei
624 mp teren
Spațiu comercial, în Cihei
38.700 € / lună
Județul Bihor, Cihei
500 mp teren
Spațiu comercial, în Cihei
38.000 € / lună
Județul Bihor, Cihei
500 mp teren
Spațiu comercial, în Cihei
36.400 € / lună
Județul Bihor, Cihei
600 mp teren
Spațiu comercial, în Cihei
40.000 € / lună
Județul Bihor, Cihei
490 mp teren
Spațiu comercial, în Cihei
39.900 € / lună
Județul Bihor, Cihei
490 mp teren