Proprietar
Proprietăți unice: 24
Proprietari: 7
Agenție

5 zile în urmă
5

24.139 €
/ lună 42.35 € / mp / lună

Inchiriem hale industriale 570 mp si 1200 mp in ...

Ștefănești

Agenție

2 săptămâni în urmă
4

726 €
/ lună
600 €
3.97 € / mp / lună

hala Stefanesti Sos. Bucuresti Pitesti

Ștefănești

Agenție

3 zile în urmă
11

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala 480 mp +birouri. ?tefane?ti

Ștefănești

480 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren oras Stefanesti judetul Arges

Ștefănești

4.686 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
18

2.541 €
/ lună
2.100 €
4.03 € / mp / lună

hala Stefanesti Sos. Bucuresti Pitesti

Ștefănești

1E
Agenție

9 luni în urmă
6

4.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hale noi Stefanesti, suprafete 200-8000mp

Ștefănești

Agenție

6 zile în urmă
5

1.995 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriem hale industriale 570 mp si 1200 mp in ...

Ștefănești

570 mp utili
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan - pasune Stefanesti Arges

Ștefănești

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

26 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Stefanesti-Otelesti

Ștefănești

961 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

115.000 €
/ lună 23 € / mp / lună

Comision 0% - Teren Stefanesti

Ștefănești

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

150 €
/ lună 0.48 € / mp / lună

Teren unic Cartier Kranz Stefanesti(100m biseri ...

Ștefănești

310 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

42.465 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intre 440-550mp-4 parcele disponibile Ste ...

Ștefănești

447 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
4

598.000 €
/ lună 104.91 € / mp / lună

Teren intravilan||Str. Cavalerului|| Stefanesti ...

Ștefănești

2 camere
5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

INCHIRIERE spatiu pentru RULOTA barca sau depoz ...

Ștefănești

500 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

170 €
/ lună
72.000 €
0.43 € / mp / lună

Teren 400 mp, Stefanesti, cartier Bratieni, toa ...

Ștefănești

400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

100.000 €
/ lună 183.15 € / mp / lună

Teren + Anexa Tip Hala

Ștefănești

546 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

181.650 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vanzare Teren intravilan Stefanesti - Primarie ...

Ștefănești

3.633 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

70.000 €
/ lună 41.99 € / mp / lună

Teren intravilan 1667 mp. Stefanesti, str. Miro ...

Ștefănești

1.667 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

59.900 €
/ lună 92.44 € / mp / lună

Teren intravilan Stefanesti Zavoi, utilitati, 3 ...

Ștefănești

648 mp teren
Agenție

4 luni în urmă

26.000 €
/ lună 10.40 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN - 2500 MP - Valea Mare- Podgor ...

Ștefănești

2.501 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

41.000 €
/ lună 16.10 € / mp / lună

Teren Intravilan Stefanesti - Pct Zavoi - Arges

Ștefănești

2.546 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren Stefanesti Arges Aleea Linistii FN 1 ...

Ștefănești

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

211 €
/ lună 7.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial ?tefane?ti, Arge?, Z ...

Ștefănești

30 mp utili
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
7

726 €
/ lună
600 €
10.37 € / mp / lună

Birouri | Spatiu comercial | Cabinet de inchiri ...

Ștefănești

70 mp utili
1E
2001

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

35 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare Stefanesti, Str. Tu ...

Viișoara

La ~5km distanță

818 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

53.016 €
/ lună 0.88 € / mp / lună

Teren extravilan terasat 6 ha Stefanesti Ag

Viișoara

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

35.000 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Teren intravilan + extravilan 1540 mp, langa Pr ...

Viișoara

La ~5km distanță

1.540 mp teren

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan,strada prunilor,Smeura la ...

Ciocănești

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

11.800 €
/ lună 13.88 € / mp / lună

Teren Calinesti Ciocanesti Arges

Ciocănești

La ~5km distanță

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

70 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Zavoi 1470 mp

Zăvoi

La ~5km distanță

1.470 mp teren
f.s. 18 m

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Ștefănești, Județul Argeș

Ștefănești, situat în Județul Argeș, este o zonă în dezvoltare, ideală pentru afaceri datorită accesibilității și infrastructurii în continuă îmbunătățire. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.200 euro, cu oferte ce încep de la 600 euro și ajung până la 4.000 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu prețul mediu național de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 630 m², cu cele mai mari proprietăți având 4.000 m² și cele mai mici de 70 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 3 euro, cu valori ce variază de la 1 euro pentru cele mai accesibile spații până la 9 euro pentru cele premium.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 104 zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Ștefănești reprezintă o oportunitate excelentă pentru antreprenori și investitori care caută spații comerciale variate, adaptate nevoilor de afaceri. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!