Proprietăți unice: 7
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren oras Stefanesti judetul Arges

Ștefănești

4.686 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan - pasune Stefanesti Arges

Ștefănești

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

26 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Stefanesti-Otelesti

Ștefănești

961 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

INCHIRIERE spatiu pentru RULOTA barca sau depoz ...

Ștefănești

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren Stefanesti Arges Aleea Linistii FN 1 ...

Ștefănești

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

191 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Comercial ( Principala )

Ștefănești

106 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

210 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial ?tefane?ti, Arge?, Z ...

Ștefănești

30 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

53.016 €
/ lună 0.88 € / mp / lună

Teren extravilan terasat 6 ha Stefanesti Ag

Viișoara

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

35.000 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Teren intravilan + extravilan 1540 mp, langa Pr ...

Viișoara

La ~5km distanță

1.540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

35 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare Stefanesti, Str. Tu ...

Viișoara

La ~5km distanță

818 mp teren

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan,strada prunilor,Smeura la ...

Ciocănești

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

11.800 €
/ lună 13.88 € / mp / lună

Teren Calinesti Ciocanesti Arges

Ciocănești

La ~5km distanță

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

70 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Zavoi 1470 mp

Zăvoi

La ~5km distanță

1.470 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

49 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Bughea de Sus Complex Blanear Magura

Zăvoi

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

64.797 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Teren de 6000 mp inconjurat de padure Stefanest ...

Enculești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

79.200 €
/ lună 180 € / mp / lună

Vand teren Prelungirea Craiovei

Radu Negru

La ~5km distanță

440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

140 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare zona Prelungirea Cr ...

Radu Negru

La ~5km distanță

487 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

770 €
/ lună
850 €
10.27 € / mp / lună

Spatiu comercial birou parter stradal

Radu Negru

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu Comercial -Tudor Vldimirescu

Tudor Vladimirescu, Pitești

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Cladire de inchiriat, Spatiu Comercial, Birouri ...

Frații Golești, Pitești

La ~5km distanță

376 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

320 €
/ lună
550 €
3.56 € / mp / lună

Inchiriez contratura cabinet stomatologic

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, stradal, 130mp, ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

150 €
/ lună 30 € / mp / lună

Inchiriez camera in incinta salonului de infrum ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

5 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

383 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Garaj de inchiriat in Pitesti, Craiovei, vis a ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Inchiriez casa str. Calea Craiovei, Pite?ti

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

230 €
/ lună 3.83 € / mp / lună

Inchiriez curte pentru comert stradal la intrar ...

Ceair, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili
140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

294 €
/ lună 7.95 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Războieni, Pitești

La ~5km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vind teren in Turcesti ,Pitesti

Războieni, Pitești

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
/ lună 158.56 € / mp / lună

Vand teren zona stadionului intravilan

Războieni, Pitești

La ~5km distanță

473 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

spatiu comercial

Războieni, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili