Vanzare Teren intravilan Stefanesti - Primarie str. Campului

181.650 € / lună
50 € / mp / lună

Ştefăneşti, Judeţul Argeş

Suprafață teren:
3.633 mp

Descriere spațiu comercial

Oportunitate de investitie cu 0% Comision . De vanzare teren intravilan generos oportunitate pentru investitori si constructori la doar 5 km de Pitesti. Terenul este intravilan, suprafata 3633 mp, amplasat excelent in Stefanesti vis a vis de Primarie pe strada Campului, intr-o zona in plina dezvoltare ideala pentru construirea de case. Terenul are o suprafata de 3,633 mp, o deschidere de 27 m liniari la drum comunal cu latimea de 6 m, beneficiaza de toate utilitatile la limita proprietati apa, curent internet, gaze si canalizare fapt ce reduce considerabil costurile initiale pentru dezvoltare.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1391108

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Stefanesti Arges
Mijloace transport aprox. 1508 m
Recreere
parks
Stadion
Recreere aprox. 1626 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Bascov
199.000 € / lună
Județul Argeș, Bascov
9.810 mp teren
Spațiu comercial, în Central
163.990 € / lună
Județul Argeș, Curtea de Argeș
2.645 mp teren
Spațiu comercial, în Central
195.000 € / lună
Pitești, Central
547 mp teren
Spațiu comercial, în Bradu
196.500 € / lună
Județul Argeș, Bradu
5.302 mp teren
Spațiu comercial, în Trivale
189.000 € / lună
Pitești, Trivale
1.794 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Central
175.000 € / lună
Județul Argeș, Câmpulung Muscel
33.598 mp teren
Spațiu comercial, în Central
195.000 € / lună
Pitești, Central
547 mp teren
Spațiu comercial, în Budeasa