Proprietar
Proprietăți unice: 23
Proprietari: 9
Agenție

6 zile în urmă
9

847 €
/ lună 0.85 € / mp / lună

Inchiriem 1000 mp teren pentru parc auto , la D ...

Bradu

1.000 mp teren
Extravilan
Agenție

6 zile în urmă
9

847 €
/ lună 0.85 € / mp / lună

Inchiriem 1000 mp teren pentru parc auto , la D ...

Bradu

1.000 mp teren
Extravilan
Agenție

4 zile în urmă
2

18.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

vanzare loturi teren 400 ...500 mp mp intravila ...

Bradu

400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
6

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Bradu

Bradu

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2400 mp Bradulet Arges | utili ...

Bradu

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

43.000 €
/ lună 86 € / mp / lună

Vand Teren Bradu

Bradu

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oferta! pretabil investitie! Teren 7000 mp. Bra ...

Bradu

7.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

44.000 €
/ lună 98.00 € / mp / lună

Teren 489 mp Bradu, deschidere la DJ - 3 Km de ...

Bradu

449 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 44,000 € și 47.500 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună
18.800 €
36 € / mp / lună

Vand teren 500 mp

Bradu

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren Bradu Arges

Bradu

400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

268.500 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

9,4 ha teren langa DEx12 Pitesti | 2,85 /mp | l ...

Bradu

94.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

27.000 €
/ lună 8.97 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Bradulet, judet Arge ...

Bradu

3.011 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

39.000 €
/ lună 8.91 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Bradulet, sat Bradul ...

Bradu

4.377 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

46.000 €
/ lună 48.02 € / mp / lună

Societate comerciala vinde 958 mp intravilan

Bradu

958 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 3485 mp comuna Bradu judet Arg ...

Bradu

3.485 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Intravilan 1500mp Bradu Ideal Rezidential ...

Bradu

1 camere
1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

65.500 €
/ lună
66.000 €
18.71 € / mp / lună

Teren Bradu, 3500 mp, intravilan, drum pe 3 lat ...

Bradu

3.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

196.500 €
/ lună 37.06 € / mp / lună

Teren intravilan, Sup=5302 mp, Bradu

Bradu

5.302 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75.000 €
/ lună 79.70 € / mp / lună

Teren intravilan Bradu

Bradu

941 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

30.500 €
/ lună 60.40 € / mp / lună

Vanzare Teren in Zona Bradu

Bradu

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

65 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Bradu 6600 mp

Bradu

6.700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

550 €
/ lună 2.75 € / mp / lună

Birou in zona DN65B, suprafata 200 mp, clasa A, ...

Bradu

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

2.500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriez Hala si Teren

Bradu

325 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
2

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat birouri si servicii Pitesti ...

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

80 mp utili
2018
Agenție

2 luni în urmă
16

850 €
/ lună 5.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Pite?ti.

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

42.500 €
/ lună 85 € / mp / lună

Vand teren intravilan zona Prundu Mic, S=500mp, ...

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

54.000 €
/ lună 55.27 € / mp / lună

Vand teren 977 mp, intravilan, Pitesti

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

977 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriem 1000 mp teren pentru parc auto , la D ...

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

3.500 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu Comercial Prundu-Mavexim

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

95 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren intravilan/platou Prundu /Cimbrisor

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

780 mp teren