Proprietăți unice: 6
Proprietari: 3
Agenție

6 zile în urmă
3

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De vanzare teren la super pret in Albota, Cerbu ...

Cerbu

1.140 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

42.000 €
/ lună 15.69 € / mp / lună

Teren 2677 mp de vanzare in comuna Valea Iasulu ...

Cerbu

2.677 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

47.369 €
/ lună
67.670 €
7 € / mp / lună

Proprietar, teren constructii + agricol, Albota ...

Cerbu

6.767 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
9

65.000 €
/ lună 29.93 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Albestii de Arges, j ...

Cerbu

2.172 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

85.000 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Teren intravilan si casa la tara

Cerbu

9.028 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

300 €
/ lună
196 €
2.46 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial diverse activitati

Cerbu

122 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Podul Brosteni

Podu Broșteni

La ~5km distanță

2.290 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

29.000 €
/ lună 491.53 € / mp / lună

Unic proprietar vand teren intravilan+casa+anex ...

Podu Broșteni

La ~5km distanță

59 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Podu Brosteni cu PUZ aprobat a ...

Podu Broșteni

La ~5km distanță

13.241 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 5059 mp teren plat in Podu Brosteni, Coste ...

Podu Broșteni

La ~5km distanță

5.059 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
4

50.000 €
/ lună 9.88 € / mp / lună

Teren situat in Podu Brosteni, Arges

Podu Broșteni

La ~5km distanță

5.059 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

2.543 €
/ lună
2.598 €
0.51 € / mp / lună

Teren extravilan padure Albota, ID: R2980187

Bumbueni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

13.500 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Vanzare teren Albota

Albota

La ~5km distanță

720 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

40 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren de vanzare

Albota

La ~5km distanță

625 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

599 €
/ lună 3.99 € / mp / lună

Hala de inchiriat Albota / jud. Arge? , constru ...

Albota

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

38.000 €
/ lună 8.91 € / mp / lună

Teren de Vanzare Albota Teren cu Potential!

Albota

La ~5km distanță

4.266 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

15.000 €
/ lună 37.78 € / mp / lună

Teren intravilan Albota 397 mp, deschidere 14 m ...

Albota

La ~5km distanță

397 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

4.356 €
/ lună
3.600 €

Inchiriez hala noua, 600 mp, la intrare in Albo ...

Albota

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

26.900 €
/ lună 44.83 € / mp / lună

Teren intravilan 600 mp2 Pitesti Albota

Albota

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Albota / zona Statiune - Papillon / 10.00 ...

Albota

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

23.500 €
/ lună 44.34 € / mp / lună

Vanzare teren Albota perfect plan

Albota

La ~5km distanță

530 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan situat in Albota, Arges

Albota

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

42.500 €
/ lună 17 € / mp / lună

Vand teren Papillon

Albota

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

24.990 €
/ lună 46.89 € / mp / lună

Teren de 533 mp - 10 min de Pitesti-Albota Arge ...

Albota

La ~5km distanță

533 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

33.000 €
/ lună 44.30 € / mp / lună

Teren intravilan S = 745 mp, Albota

Albota

La ~5km distanță

745 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

49 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Albota, 1158mp, strada Miei, j ...

Albota

La ~5km distanță

1.158 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

29.990 €
/ lună 59.98 € / mp / lună

Loturi/teren cu Proiect Tehnic, Autorizatie si ...

Albota

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

50 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren 1200 mp,Albota(Morlovani)

Albota

La ~5km distanță

850 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

184.568 €
/ lună 2.95 € / mp / lună

6,26 ha langa DEx12 Pitesti | 2,95 /mp | acces ...

Albota

La ~5km distanță

62.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

79.920 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren Albota, Morlovani

Albota

La ~5km distanță

1.776 mp teren