Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

11.900 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Teren de vanzare zona de munte, panoramic, lini ...

Exterior Sud, Alba Iulia

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
27

4.901 €
/ lună 7.54 € / mp / lună

Cladire de birouri, S+P+2E, 650 mp utili, zona ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

650 mp utili
2E
2015
Agenție

9 luni în urmă
1

4.000 €
/ lună 1.74 € / mp / lună

Închiriez Hala industrială in Alba I ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
2

1.404 €
/ lună 13 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL 108 MP -ZONA CENTRU

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

108 mp utili
10E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
1

3.200 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala Industrială cu amenajare Frigorifica ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
11

801 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Spatiu de birouri, 220 mp utili, Centru, zona T ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

220 mp utili
1E
2008
Agenție

Mai mult de un an
4

2.250 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala de Inchiriat Zona Centrala, 750mp Utili

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
2

400 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Spatiu de birouri, demsiol, 70 mp utili, zona P ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

70 mp utili
1E
2012
Agenție

Mai mult de un an
24

36.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatii de birouri, suprafata flexibila, 12 euro ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.000 mp utili
4E
1997
Agenție

Mai mult de un an
4

1.280 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial, 160 mp utili, zona Carolina M ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

9 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Servicii manipulare si depozitare marfa paletiz ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Inchiriez cladire in Alba Iulia

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Doua hale de inchiriat Alba Iulia str Filaret B ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.000 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

2.000 €
/ lună 9.85 € / mp / lună

Spatiu birouri | De inchiriat | 203 mp | Centru

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

203 mp utili
5E
Agenție

Mai mult de un an
4

1.200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala 300 mp pentru depozitare sau productie, zo ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
2

1.691 €
/ lună
1.398 €
4.23 € / mp / lună

Hala de Inchiriat 400mp, Alba Iulia

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

8 luni în urmă
13

1.090 €
/ lună 9.73 € / mp / lună

Spațiu de Birouri, 112mp, Zona Centru

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

112 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
13

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birouri-comercial, 600 mp utili, zona Ca ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

600 mp utili
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

2.172 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 181 mp, Alba Iulia

Ultracentral, Alba Iulia

La ~5km distanță

181 mp utili
1E
1980
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
16

1.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 150 mp, Alba Iulia

Ultracentral, Alba Iulia

La ~5km distanță

150 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

21.600 €
/ lună 332.31 € / mp / lună

Vand teren in Alba-Iulia (Cartier Paclisa -zona ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

390 m

1.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

350 €
/ lună 9.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 38 mp, zona Ceta ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

38 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 60 mp, zona Ampo ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

156 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez camera cu baie proprie in salon de in ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

12 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

97.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan 3900 mp de vanzare pe Centura ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

101.250 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare 675 mp zona Schit cu apa, cure ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

675 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
11

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Ampoi III

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

80 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
2

125.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp | Ultracentral | Toate ...

Ultracentral, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

365.040 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren Intravilan, Valea Popii - Oportunitate de ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.042 mp teren