Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

11.900 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Teren de vanzare zona de munte, panoramic, lini ...

Exterior Sud, Alba Iulia

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

21.600 €
/ lună 332.31 € / mp / lună

Vand teren in Alba-Iulia (Cartier Paclisa -zona ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

390 m

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

9 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Servicii manipulare si depozitare marfa paletiz ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Doua hale de inchiriat Alba Iulia str Filaret B ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.000 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Inchiriez cladire in Alba Iulia

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 50 Mp

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

52.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Vand teren intravilan, parcela patrata, 800m2

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

39.900 €
/ lună 84.71 € / mp / lună

Teren Intravilan Micesti 471 mp cu autorizatie ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

471 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Pianul de sus

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

8.676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

165.000 €
/ lună 33 € / mp / lună

teren centura alba iulia

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

295 €
/ lună 12.29 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 24mp

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu central de inchiriat pe Calea Motilor in ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

90 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Alba Iulia

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

3.800 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Spatiu showroom NOU 600 mp vizavi Kaufland acce ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

70.000 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

Teren intravilan + casa + cabana + teren Extrav ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

46.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

15/mp: Teren 3100 mp la asfalt + rau | Cheile C ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

75.000 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Teren intravilan 6.400 mp - pentru constructie, ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

290 €
/ lună

teava tubing de sonde cu mufa si filet

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

22.000 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

VAND TEREN Intravilan

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

393 €
/ lună 6.55 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

156 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez camera cu baie proprie in salon de in ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

350 mp utili
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.000 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Hala frigorifica - spatiu

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

430 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

255 €
/ lună 5.31 € / mp / lună

Spatiu comercial Ampoi 3

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

550 €
/ lună 7.05 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial , prestari servicii

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

inchiriez hala, garaj, spatiu comercial

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

800 €
/ lună

Spatiu de inchiriat/Afacere de vanzare

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

135 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Vand teren 1680 mp, in Cetate - Bazinul Olimpic

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.700 mp teren