Teren Intravilan, Valea Popii - Oportunitate de Investitie

365.040 € / lună
120 € / mp / lună

Central, Alba Iulia

Suprafață teren:
3.042 mp

Descriere spațiu comercial

TRIFU IMOBILIARE ofera spre vanzare un teren intravilan de 3042 mp, situat in zona Valea Popii, cu o deschidere stradala de 35 ml. Proprietatea prezinta potential pentru dezvoltare rezidentiala unifamiliala sau parcelare conform reglementarilor urbanistice locale, care permit parcele de minimum 600 mp. Pretul este negociabil. ID: 11136.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 16 Aprilie 2026 ID anunț: 1354333

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 1680 m
education
Liceul Sportiv
Învățământ aprox. 1888 m
Recreere
parks
Parcul Dendrologic Alba-Iulia
Recreere aprox. 623 m
shopping
Piata Agro-Industriala
Supermarket/Mall aprox. 1499 m
shopping
Centru comercial Chinezesc
Supermarket/Mall aprox. 1519 m
restaurants
Turkish Kebab
Restaurante aprox. 1676 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
378.000 € / lună
Alba Iulia, Central
2.800 mp teren
Spațiu comercial, în Central
330.000 € / lună
Alba Iulia, Central
2.200 mp teren
1E
Spațiu comercial, de 1,700 mp, în Șoimuș
360.000 € / lună
Județul Alba, Șoimuș
1.700 mp utili
Spațiu comercial, în Șard
350.000 € / lună
Județul Alba, Șard
13.000 mp teren
Spațiu comercial, în Unirea
340.000 € / lună
Județul Alba, Unirea
52.600 mp teren