Proprietar
Proprietăți unice: 18
Proprietari: 3
Agenție

2 luni în urmă
11

851 €
/ lună 11.05 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat - Găești, Str. Cu ...

Central, Găești

77 mp utili
4E
1970
Agenție

2 luni în urmă
5

400 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU 70 MP. - PIATA SF. ILIE - GAE ...

Central, Găești

70 mp utili
1E
1990
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

3.100 €
/ lună
3.500 €
18.67 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL - 166 mp. - STRADAL ...

Central, Găești

166 mp utili
4E
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună
2.000 €
19.15 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL - 94 mp. - STRADAL ...

Central, Găești

94 mp utili
4E
1980
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.500 €
/ lună
1.700 €
20.55 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL HoReCa - 73 mp. - S ...

Central, Găești

73 mp utili
4E
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

192 €
/ lună 1.07 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 180 mp central

Central, Găești

180 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 63.64 € / mp / lună

Teren Intravilan 550 mp

Central, Găești

550 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

280.000 €
/ lună 102.56 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Gaesti | 2.730 mp ...

Central, Găești

2.730 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat | 100 mp | Parter ...

Central, Găești

100 mp utili
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat | 100 mp | Parter ...

Central, Găești

100 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

240.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Gaesti | 2.400 mp ...

Central, Găești

2.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat | 100 mp | Parter ...

Central, Găești

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

15 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu Comercial De Inchiriat Suprafata 300 mp

Central, Găești

300 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere spa?iu comercial ge ...

Central, Găești

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

3.100 €
/ lună 18.67 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL - 166 mp. - STRADAL ...

Central, Găești

166 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

1.500 €
/ lună 20.55 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL HoReCa - 73 mp. - S ...

Central, Găești

73 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
18

840 €
/ lună 2.63 € / mp / lună

Oportunitate in Gae?ti! Spa?iu deosebit pentru ...

Central, Găești

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

475.000 €
/ lună 98.86 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 4805 mp

Găești

4.805 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

22.000 €
/ lună 23.66 € / mp / lună

Se vinde teren intravilan

Dragodana

La ~5km distanță

930 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Gherghești

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

3.375 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Hală industrială absolut nouă anul 2025

Mânăstirea

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
14

39.500 €
/ lună 45.04 € / mp / lună

Teren intravilan Buftea - Manastirea, 877mp, ap ...

Mânăstirea

La ~5km distanță

877 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

95.000 €
/ lună 0.86 € / mp / lună

Oportunitate de investitie Terenuri cu potentia ...

Crângurile

La ~5km distanță

110.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

40.000 €
/ lună 9.96 € / mp / lună

Vand 4000 mp teren intravilan, sat Crangurile d ...

Crângurile

La ~5km distanță

4.016 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

6.500 €
/ lună
7.000 €
2.87 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Potlogeni Vale l ...

Potlogeni-Vale

La ~5km distanță

2.268 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
8

80.000 €
/ lună 0.73 € / mp / lună

Teren extravilan plus luciu de apa

Petrești

La ~10km distanță

110.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

44.000 €
/ lună 31.43 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Deschidere genero ...

Puntea de Greci

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

6.992 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Teren extravilan Mogosani, ID: R2868327

Mogoșani

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

144.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan cu toate utilitatile in sat Pi ...

Picior de Munte

La ~10km distanță

4.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

7 €
/ lună 0.64 € / mp / lună

Vand teren deosebit

Cobia

La ~10km distanță

11 mp teren