Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

80.000 €
/ lună 13.67 € / mp / lună

Teren de vanzare Gheboieni DB intravilan+extrav ...

Gheboieni

5.854 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

17.000 €
/ lună 15.26 € / mp / lună

Teren intravilan 1.114 mp - sat Gheboieni comun ...

Gheboieni

1.114 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

125.000 €
/ lună
1.250 €
694.44 € / mp / lună

De vanzare Hala Metalica 150 mp

Gheboieni

180 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

5.000 €
/ lună 4.07 € / mp / lună

Teren 1228 mp intre paduri - o oaza de liniste ...

Mănești

La ~5km distanță

1.228 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Cladire teren hala de inchiriat

Drăgăești-Ungureni

La ~5km distanță

20.000 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

400 €
/ lună 1.82 € / mp / lună

Spatiu comercial 220 mp utili Picior de Munte, ...

Șotânga

La ~5km distanță

220 mp utili

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 1000mp de inchiriat

Dragomirești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

54.000 €
/ lună 9.27 € / mp / lună

Teren 5825 mp, zona Dragomiresti

Dragomirești

La ~10km distanță

5.825 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

24.000 €
/ lună 7.45 € / mp / lună

Teren 3222 mp, zona Dragomiresti

Dragomirești

La ~10km distanță

3.222 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

55.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Teis

Teiș

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună 1.82 € / mp / lună

Spatiu comercial 220 mp utili Picior de Munte, ...

Teiș

La ~10km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

270 €
/ lună 2.45 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial 110 mp Vulcana Pand ...

Vulcana-Pandele

La ~10km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren/cladire/hala

Decindeni

La ~10km distanță

22.000 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

248.140 €
/ lună 19 € / mp / lună

Teren intravilan 13.060 mp | Deschidere 64 m la ...

Mânjina

La ~10km distanță

13.060 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

78.600 €
/ lună 14.83 € / mp / lună

Teren mixt -construibil (intravilan) + livada m ...

Voinești

La ~10km distanță

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

35.000 €
/ lună 538.46 € / mp / lună

vanzare spa?iu comercial

Voinești

La ~10km distanță

65 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

145.000 €
/ lună 27.36 € / mp / lună

Teren Ultracentral deschidere 40 ml Voinesti DB

Voinești

La ~10km distanță

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

110.000 €
/ lună 74.12 € / mp / lună

Teren Intravilan

Telești

La ~10km distanță

4 camere
1.484 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

800 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Oportunitate Business: Spa?iu Comercial de Inch ...

Aninoasa

La ~10km distanță

70 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

14.999 €
/ lună 3.12 € / mp / lună

Teren de vanzare Aninoasa, zona Solarino (peste ...

Aninoasa

La ~10km distanță

4.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere Statie ITP Complet Echipata Flux Aut ...

Aninoasa

La ~10km distanță

75 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
8

54.500 €
/ lună 81.10 € / mp / lună

Teren Intravilan Aninoasa-Dambovita

Aninoasa

La ~10km distanță

672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

56.000 €
/ lună 11.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Aninoasa

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

2.299 €
/ lună 6.21 € / mp / lună

ÎNCHIRIERE Hală / Depozit 370 mp – Aninoasa, Dâ ...

Aninoasa

La ~10km distanță

Agenție

1 lună în urmă
5

165.000 €
/ lună 44.59 € / mp / lună

Vanzare Teren Intravilan, construibil, Via Sola ...

Aninoasa

La ~10km distanță

3.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

39.000 €
/ lună 55.71 € / mp / lună

700Mp Teren Intravilan Aninoasa

Aninoasa

La ~10km distanță

700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

2.850 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

Hala de inchiriat!

Aninoasa

La ~10km distanță

420 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

80.000 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Vand teren Aninoasa Jud Dambovita

Aninoasa

La ~10km distanță

9.140 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

33.000 €
/ lună 79.90 € / mp / lună

Teren intravilan, deschidere 32 ml, 413 mp, zon ...

Aninoasa

La ~10km distanță

413 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

500 €
/ lună 0.55 € / mp / lună

Teren intravilan, 900 mp, zona Viforata

Aninoasa

La ~10km distanță

913 mp
913 mp teren