Proprietar
Proprietăți unice: 29
Proprietari: 9
Agenție

6 zile în urmă
9

34.899 €
/ lună 49.57 € / mp / lună

Teren intravilan 704 mp Silistea Snagovului | L ...

Ciolpani

704 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

98.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Ciolpani, Lot 4.900 Mp!

Ciolpani

4.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

122.500 €
/ lună 24.50 € / mp / lună

Teren perfect pentru case Ciolpani | 5.000 mp | ...

Ciolpani

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Service - spalatorie auto Ciolpani DN1

Ciolpani

1.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

331 €
/ lună 4.60 € / mp / lună

Hala industriala Ciolpani , parcelabila intre 7 ...

Ciolpani

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

2.330 €
/ lună 0.38 € / mp / lună

Inchiriere teren Ciolpani Luparie

Ciolpani

6.133 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

3.750 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriem atelier productie PAVAJE utilat comp ...

Ciolpani

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

20 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Ciolpani - 3 loturi investitie ...

Ciolpani

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

61.000 €
/ lună 22.26 € / mp / lună

Teren Ciolpani Ilfov 2740 m - URGENT

Ciolpani

2.740 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

31.500 €
/ lună 32.81 € / mp / lună

Teren Pentru Casa In Comuna Ciolpani - 0% Comis ...

Ciolpani

960 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

210.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren 7000m2 Ciolpani - DN1

Ciolpani

7.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

291.000 €
/ lună 30.96 € / mp / lună

Ciolpani Padurea Snagov - zona Orangerie, Mega ...

Ciolpani

9.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

24 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Intravilan centru Ciolpani

Ciolpani

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Izvorani | Lotur ...

Ciolpani

500 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
3

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren de inchiriat cu Garaj si Birou 1000 mp

Ciolpani

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

34.900 €
/ lună 49.57 € / mp / lună

Teren 704 mp Silistea Snagovului vecinatate Pad ...

Ciolpani

704 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
1

107.864 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

Ciolpani 6536mp teren intravilan DN1

Ciolpani

6.536 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Service - spalatorie auto Ciolpani DN1

Ciolpani

1.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

1.300 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

DE INCHIRIAT TERASA RESTAURANT

Ciolpani

350 mp utili
2019
Agenție

3 luni în urmă
8

7.990 €
/ lună 4.36 € / mp / lună

Teren extravilan Snagov, ID: R2884549

Ciolpani

1.831 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

35.000 €
/ lună 43.05 € / mp / lună

Vanzare Teren 813 mp Ciolpani / Soseaua DN1

Ciolpani

813 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

17 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan langa padurea snagov 7500mp

Ciolpani

7.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

36.500 €
/ lună 73 € / mp / lună

Izvorani Teren construibil imediat 500 mp utili ...

Ciolpani

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

29.886 €
/ lună
26.200 €
60.25 € / mp / lună

Lot de teren cu autorizatie si proiect casa 557 ...

Ciolpani

496 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

21.610 €
/ lună 42.29 € / mp / lună

Lot de teren la pret promotional- cu deschidere ...

Ciolpani

511 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

148.000 €
/ lună 31.48 € / mp / lună

`Teren langa padure, Snagov - Strada Parcului

Ciolpani

4.701 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

24.000 €
/ lună 36.92 € / mp / lună

Oferta: Loturi 650 mp intravilan Izvorani, Ilfo ...

Ciolpani

650 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren vanzare Ciolpani / Luparie 10.000 PROMOTI ...

Ciolpani

6.133 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

26.200 €
/ lună 46.95 € / mp / lună

Lot de teren cu autorizatie si proiect casa 500 ...

Ciolpani

558 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

18.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren 450/900cu utilitati si casa DN1 Ciolpani ...

Lupăria

La ~5km distanță

2 camere
1.000 mp teren