Proprietăți unice: 243
Proprietari: 114
Agenție

2 zile în urmă
15

301 €
/ lună 4.30 € / mp / lună

Spatiu comercial 70 mp, toate utilitatile, Brai ...

Brăilița, Brăila

70 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
12

3.900 €
/ lună 6 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE VANZARE SAU INCHIRIERE

Dorobanți, Brăila

650 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

459 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Scolilor colt cu Rahova

Școlilor, Brăila

27 mp utili
1978

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

378 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial sau de birouri Braila

Călărași, Brăila

378 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
33

2.998 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Hale + birouri, teren 1982 mp, Sos Ramnicu Sara ...

Apollo, Brăila

550 mp utili
1E
1990
Proprietar
Comision 0%

5 ore în urmă
4

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

spatiu commercial

Central, Brăila

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

45.000 €
/ lună 64.29 € / mp / lună

Vand teren intravilan schimb

Chercea, Brăila

700 mp teren
Agenție

Ieri
6

150 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren integral sau parcelat BRAILA, 6 ...

Centură, Brăila

63.000 mp
63.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

25 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Brăila

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 5000 mp Cazasu -bonus 215mp

Cazasu

5.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 25 € și 30 €
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

1.250 €
/ lună 5.95 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Brăila

210 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
8

1.195.000 €
/ lună 183.85 € / mp / lună

Teren 6500 MP, Plus Cladire Multifunctionala de ...

Centură, Brăila

5 camere
6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

288 €
/ lună 12.52 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Ianca

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

DIRECT PROPRIETAR 78 loturi, aprox 250 mp fieca ...

Central, Brăila

26.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

32.500 €
/ lună 14.43 € / mp / lună

Teren de vanzare Comuna Romanu-Braila

Romanu

2.252 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

53.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren de construit in Braila, Str. Minerva

Central, Brăila

530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 ore în urmă
4

650 €
/ lună 3.55 € / mp / lună

Inchiriere casa de 148 mp, nemobilat, pt firma, ...

Central, Brăila

183 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

17.000 €
/ lună 42.50 € / mp / lună

Loturi de casa de vanzare, Sat Varsatura, Strad ...

Vărsătura

400 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

59.000 €
/ lună 327.78 € / mp / lună

REPREZENTARE EXCLUSIVA - Comision ZERO. Teren s ...

Gării, Brăila

180 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
2

59.990 €
/ lună 125.77 € / mp / lună

- Teren Intravilan, suprafata 477mp, zona Centr ...

Central, Brăila

477 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

84.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren premium in Cazasu locatie excelenta, dire ...

Cazasu

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

25.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Vand teren 250 MP Braila, cartier Vidin, str. P ...

Central, Brăila

250 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

890.000 €
/ lună 10.47 € / mp / lună

teren industrial Braila, multiple oportunitati ...

Chiscani

85.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

85.000 €
/ lună 160.38 € / mp / lună

Teren rezidential

Vărsătura

530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

0 €
/ lună

terenuri de vanzare Stanca - Stefanesti - Botos ...

Stanca

11.853 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

630 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriez 2 hale 120 mp si 60 mp, pretabila spa ...

Dorobanți, Brăila

Agenție

2 luni în urmă
9

500 €
/ lună 8.77 € / mp / lună

Spatiu comercial 57 mp, POZITIE EXCELENTA, Gari ...

Gării, Brăila

57 mp utili
4E
1975
Agenție

2 luni în urmă
17

5.002 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial 350 mp cu teren 780 mp, pret 1 ...

Dorobanți, Brăila

350 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
5

560 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Comercial zona Buzaului Hypermarket Penn ...

Buzaului, Brăila

70 mp utili
1E
2005
Agenție

2 luni în urmă
10

450 €
/ lună 5.23 € / mp / lună

ID 8082, Spatiu comercial pretabil depozit , zo ...

Călărași, Brăila

86 mp utili
7E
1980

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Brăila

Județul Brăila, situat pe malul Dunării, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și oportunitățile comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale de închiriat este de aproximativ 650 euro, cu oferte care încep de la 128 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Spațiile comerciale au o dimensiune medie de 100 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 30.000 m².
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt formate din spații cu 2 camere (4%) și 3+ camere (1%).
  • Accesibilitate: Aproximativ 26% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face ideale pentru antreprenori și mici afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 121 de zile, indicând o piață activă.
  • Construcții recente: Doar 1% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Județul Brăila reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Brăila și nu rata cele mai noi oferte!