Case Terenuri
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

177.000 €

Vilă premium cu teren extins și facilități comp ...

Telești

8 camere
330 mp
6.885 mp teren
2011
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

31.000 €
33.000 €

Vânzare casă 2 camere, cu teren 969 mp, situată ...

Telești

2 camere
43 mp
969 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

11.000 €
7.86 € / mp

Teren Intravilan (1400 mp), situat in Telesti

Telești

1.400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
8

35.000 €

Casa cu 3 camere ?i teren generos de 4820 mp

Telești

3 camere
108 mp
4.820 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

55.000 €

casa cu anexe Telesti

Telești

200 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

2.200 €

Pivni?a tradi?ionala veche de peste 100 ani

Telești

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

70.000 €

Casa noua la gri + teren 4316 mp DN67, Tele?ti, ...

Telești

5 camere
83 mp
4.316 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
9

90.000 €

Vanzare spa?iu comercial cu teren 1.077 mp, la ...

Câlnic

La ~5km distanță

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

57.500 €

1. Casa + teren 2.044 mp la DN67 Calnic, Gorj c ...

Câlnic

La ~5km distanță

4 camere
84 mp
2.044 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

70.000 €

Casa noua la gri + teren 4316 mp DN67, Tele?ti, ...

Câlnic

La ~5km distanță

5 camere
83 mp
4.316 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
8

55.000 €
2.70 € / mp

Teren intravilan 20.386 mp in Calnictraversat d ...

Câlnic

La ~5km distanță

20.386 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

95.000 €

Casa 80mp + Teren 950mp, Str. Principala, Teles ...

Câlnic

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
Agenție

3 luni în urmă
4

42.000 €
6.18 € / mp

Vanzare teren 6800 mp intravilan ?i extravilan ...

Câlnic

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

177.000 €

Vila premium cu teren extins si facilitati comp ...

Câlnic

La ~5km distanță

8 camere
330 mp
6.885 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

57.000 €

Proprietate rară – 2 case + livadă, vie și tere ...

Șomănești

La ~5km distanță

6 camere
182,4 mp
7.661 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55.000 €
2.70 € / mp

Vânzare teren intravilan 20.386 mp în Câlnic–tr ...

Câlnicu de Sus

La ~5km distanță

20.386 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

210.000 €
230.000 €

Conac de vanzare

Cornești

La ~5km distanță

450 mp
4.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

27.000 €
11.05 € / mp

Teren de vanzare Balesti Sat Talpasesti Gorj

Tălpășești

La ~5km distanță

2.444 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

76.000 €

Vânzare casă construcție nouă, situată în Comun ...

Peștișani

La ~10km distanță

5 camere
248 mp
3.317 mp teren
2023
Agenție

Mai mult de un an
4

110.000 €
24.91 € / mp

Vanzare teren, situat in Comuna Pe?ti?ani , sat ...

Peștișani

La ~10km distanță

4.416 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

150.000 €

Pensiune sau casa de locuit 4 camere

Peștișani

La ~10km distanță

4 camere
348 mp
269 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
19

190.000 €

Vila P+E cu teren 2559 mp, vie, garaj, izvor - ...

Peștișani

La ~10km distanță

6 camere
2.559 mp
2.559 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

99.000 €

Spatiu Comercial, Comuna Pestisani

Peștișani

La ~10km distanță

531 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

2.950 €

Vind garsoniera

Peștișani

La ~10km distanță

1 camere
31 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

43.000 €

vand casa in localitatea Pestisani, jud.Gorj

Peștișani

La ~10km distanță

6 camere
80 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

8.500 €
37.78 € / mp

Teren de vanzare

Peștișani

La ~10km distanță

225 mp
225 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
20

265.000 €

Pensiune/Casa de locuit 8 dormitoare Gureni, Go ...

Peștișani

La ~10km distanță

8 camere
660 mp
1.120 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

100.000 €

Vand casa in Pestisani

Peștișani

La ~10km distanță

250 mp
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

90.000 €

Vand casa in Balesti(Ceauru)

Ceauru

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

80.000 €

Casa De Vanzare Ceauru

Ceauru

La ~10km distanță

4 camere
300 mp