Proprietăți unice: 1870
Proprietari: 686
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
10

48.000 €

Apartament 3 camere de Vanzare Bumbesti Jiu, St ...

Bumbești-Jiu

3 camere
60 mp
Etaj 4
4E
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
10

78.000 €

Casă de vânzare în Târgu Ji ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

2 camere
50 mp
236 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

87.000 €

Apartament 2 camere direct proprietar, situat i ...

Central, Târgu Jiu

2 camere
46 mp
Parter / 8
1977

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
10

117.500 €

Apartament 3 camere, situat in Targu Jiu, Str. ...

Central, Târgu Jiu

3 camere
58 mp
Parter
Agenție

5 zile în urmă
8

39.000 €

Vânzare garsonieră, situată în Târgu Jiu, Bld. ...

Comuna din Paris, Târgu Jiu

1 camere
25 mp
Etaj 4
1992
Agenție

5 zile în urmă
3

6.000 €
0.04 € / mp

16 Ha curea de teren arabil in Saulesti/ DJ661

Aninoasa

160.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

117.660 €
53 € / mp

Teren intravilan 2220 mp – Str. Muncii – oportu ...

9 Mai, Târgu Jiu

2.220 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
3

6.000 €
0.04 € / mp

16 Ha curea de teren arabil in Saulesti/ DJ661

Săulești

160.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

114.000 €

Apartament 3 camere, situat in Targu Jiu, Str. ...

Ultracentral, Târgu Jiu

3 camere
75 mp
Etaj 4
1989
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

57.500 €
23 € / mp

Teren Extravilan de vanzare Ana Ipatescu Tg-Jiu

Exterior Sud, Târgu Jiu

2.500 mp teren
f.s. 18 m
Fâneață
Extravilan
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

132.000 €

Casa cocheta de vanzare in Targu Jiu

Centura Narciselor, Târgu Jiu

4 camere
120 mp
400 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

27.000 €
11.05 € / mp

Teren de vanzare Balesti Sat Talpasesti Gorj

Tălpășești

2.444 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

113.000 €
12.07 € / mp

De Vânzare Teren 9.362 mp – Târ ...

Central, Târgu Cărbunești

9.362 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

69.900 €

Vânzare apartament 3 camere, etaj 1, mobilat/ut ...

9 Mai, Târgu Jiu

3 camere
39 mp
Etaj 1
4E
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

11.500 €
2.07 € / mp

Teren de vânzare | Bâlteni – Mo ...

Moi

5.544 mp teren
f.s. 24 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
11.01 € / mp

TEREN CU LIVADA

Central, Târgu Cărbunești

1.817 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

230.000 €

Vânzare casă spațioasă P+M, 903 mp teren - stra ...

9 Mai, Târgu Jiu

4 camere
180 mp
903 mp teren
2000
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

69.900 €

De vânzare, apartament 3 camere | Aleea Te ...

9 Mai, Târgu Jiu

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

125.000 €

Vânzare apartament 3 camere - Ultracentral – si ...

Central, Târgu Jiu

3 camere
70 mp
Etaj 8
1976
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

22.000 €
4.59 € / mp

Teren generos 4790 mp + casă tradițională, în l ...

Mușetești

4.790 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

49.000 €

Vânzare apartament 3 camere, etaj 1, situat în ...

Rovinari

3 camere
55 mp
Etaj 1
1988
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

205.000 €

Casa moderna de vanzare in Targu Jiu

9 Mai, Târgu Jiu

4 camere
125 mp
550 mp teren
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

53.000 €

Se vinde garsoniera confort 1, zona centrală

Central, Târgu Jiu

1 camere
32 mp
Parter / 3
3E
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

125.000 €

Spațiu comercial de vânzare | 55 mp | ...

9 Mai, Târgu Jiu

55 mp utili
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

19.800 €

Garsoniera Confort II, Etaj 3, Strada Lotrului

Lotrului, Târgu Jiu

1 camere
12 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

47.900 €

Apartament 2 camere Etaj 3 Bumbești-Jiu Ga ...

Bumbești-Jiu

2 camere
45 mp
Etaj 3 / 3
1970
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

45.500 €

De vânzare, apartament 2 camere- Rovinari, ...

Central, Rovinari

2 camere
51 mp
Etaj 4
4E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

69.000 €

De vânzare, apartament 2 camere- Aleea Plo ...

9 Mai, Târgu Jiu

2 camere
40 mp
Etaj 3 / 10
10E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

75.000 €
77.000 €

Vânzare apartament 2 camere, etaj 1, în Târgu J ...

Central, Târgu Jiu

2 camere
36 mp
Etaj 1
1970
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

29 €

Casă de vânzare în Baia de Fier ...

Baia de Fier

3 camere