Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

50.000 €

Proprietate în inima naturii gorjene &#821 ...

Rasovița

3 camere
59 mp
3.019 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

32.000 €
11.03 € / mp

Teren 2.942 mp, Rasovi?a utilita?i, zona lini?t ...

Rasovița

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

58.000 €

Casa de vanzare

Rasovița

3 camere
60 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

85.000 €

Vand casa in Cornesti noi

Stroiești

La ~5km distanță

4 camere
2.000 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

46.000 €

Teren + casa de vanzare 6862 mp sat stroiesti c ...

Stroiești

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
Agenție

1 lună în urmă
10

29.000 €

Vanzare casa si teren intravilan in comuna Arca ...

Stroiești

La ~5km distanță

3 camere
126 mp

Agenție

Mai mult de un an
12

79.000 €

CASA P+1 cu 5 dormitoare zona Arcani

Arcani

La ~5km distanță

155 mp
Anunț publicat de 8 agenții cu prețuri cuprinse între 79,000 € și 91.000 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

95.000 €

Casa D+P+M, situata in Arcani (Campofeni)

Arcani

La ~5km distanță

3 camere
284 mp
1.368 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

1 lună în urmă
5

45.000 €

Casa batraneasca, renovabila, 1000 mp, front 18 ...

Arcani

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

48.000 €

Vânzare imobil în Arcani, Județu ...

Arcani

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

95.000 €

Casă de vânzare – Runcu, sat R& ...

Arcani

La ~5km distanță

3 camere
200 mp
4.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

74.000 €

Vânzare proprietate multifuncțională, în Arcani ...

Arcani

La ~5km distanță

5 camere
170 mp
533 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

26.000 €

Vânzare casă și teren intravilan în comuna Arca ...

Arcani

La ~5km distanță

3 camere
126 mp
3.557 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
9

65.000 €
85.000 €

Vânzare casă – Arcani, sat Câmpofeni – lângă râ ...

Arcani

La ~5km distanță

5 camere
130 mp
2.333 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

100.000 €
10 € / mp

Vand teren cu cadastru executat

Arcani

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

73.000 €

casa de vanzare

Sănătești

La ~5km distanță

3 camere
842 mp
843 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

81.000 €

CASA P+1 cu 5 dormitoare zona Arcani

Sănătești

La ~5km distanță

4 camere
155 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 81,000 € și 91.000 €
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

49.500 €
55.000 €

Vand casa

Sănătești

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
250 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

28.000 €
28 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1.000 mp, zona RAS ...

Lelești

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

36.000 €
13.48 € / mp

Teren intravilan 2670 mp, zona Lelesti

Lelești

La ~5km distanță

2.670 mp
2.670 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

285.000 €

Proprietate Exclusivista situata in Lelesti , G ...

Lelești

La ~5km distanță

4 camere
331 mp
4.043 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

2 luni în urmă
10

50.000 €

Proprietate de vanzare - Rasvovi?a, Comuna Lele ...

Lelești

La ~5km distanță

3 camere
59 mp
3.019 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
14

87.000 €

Casa situata in Lelesti P+M (La Rosu)

Lelești

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
1.805 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 luni în urmă
4

71.500 €
14.30 € / mp

Teren 5000 mp, Lelești

Lelești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

55.556 €
17 € / mp

Vânzare teren cu dublă deschidere, situat în co ...

Lelești

La ~5km distanță

3.268 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

32.000 €
10.88 € / mp

Teren 2942 mp Localitatea Rasovita

Lelești

La ~5km distanță

2.942 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

7.000 €
17.50 € / mp

Vanzare lot teren intravilan 400 mp - Lelesti - ...

Lelești

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

285.000 €

Proprietate de excepție în Lelești – la doar 8 ...

Lelești

La ~5km distanță

4 camere
215 mp
3.868 mp teren
1975
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

64.000 €
12.80 € / mp

Teren Intravilan (5000 mp),situat in Lelesti, C ...

Lelești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
11

110.000 €

Casă P+M renovată, teren generos de 3000 m² – B ...

Rasova

La ~5km distanță

3 camere
135 mp
3.000 mp teren