Case
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

90.000 €

Casa de vanzare

Urechești

125 mp
1.992 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

32.000 €

Vand casa batraneasca, sat Urechesti, com. Drag ...

Urechești

2 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

65.000 €

Casa Batraneasca - 3 camere

Urechești

3 camere
80 mp
2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

45.000 €

Casa batraneasca, renovabila, 1000 mp, front 18 ...

Câmpofeni

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

3 luni în urmă
7

85.000 €

Vanzare casa in comuna Arcani, sat Campofeni la ...

Câmpofeni

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.000 €

Casa + teren 1000mp de vanzare in Arcani(Campof ...

Câmpofeni

La ~5km distanță

4 camere

Agenție

3 luni în urmă
7

1.000.000 €
1.200.000 €

Hala depozitare / produc?ie, 10000 mp

Drăguțești

La ~5km distanță

10.000 mp utili
20.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
20

60.000 €

Casa spa?ioasa 156 mp Carbe?ti, comuna Dragu?e? ...

Drăguțești

La ~5km distanță

2 camere
156 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

98.000 €

Vanzare casa P+M - la strada principala - Dragu ...

Drăguțești

La ~5km distanță

7 camere
113 mp
998 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

25.000 €
6.24 € / mp

Vand Teren situat in Sat Urechesti,Com Dragutes ...

Drăguțești

La ~5km distanță

4.009 mp
4.009 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

65.000 €

Casă cu hală industrială Drăguțești

Drăguțești

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
1.031 mp teren
1968
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

29.000 €
29.47 € / mp

Teren de vânzare în Comuna Drăgu ...

Drăguțești

La ~5km distanță

984 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
21

135.000 €

Proprietate cu doua imobile, com Dragutesti. Co ...

Drăguțești

La ~5km distanță

8 camere
200 mp
5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

70.000 €

Hala industriala, com Dragutesti. Comision 0%

Drăguțești

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
8

90.000 €

Casa noua de vanzare langa Tg Jiu la 7km de cen ...

Drăguțești

La ~5km distanță

3 camere
77 mp
Agenție

3 luni în urmă
15

39.000 €

Casa de vanzare in Urechesti

Drăguțești

La ~5km distanță

2 camere
111 mp
1.045 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

130.000 €

Case Individuale si Teren Aferent (2666 mp), Dr ...

Drăguțești

La ~5km distanță

6 camere
334 mp
2.666 mp teren
f.s. 21 m
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

75.000 €

Casă P+1 de vânzare în Comuna Dr ...

Drăguțești

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
3.184 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

27.000 €
27.61 € / mp

Vanzare teren intravilan, 978 mp, comuna Dragut ...

Drăguțești

La ~5km distanță

978 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

27.000 €
27.61 € / mp

Vanzare teren intravilan, 978 mp, comuna Dragut ...

Drăguțești

La ~5km distanță

978 mp
978 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

95.000 €

Case Noi Complex Gramy Rezident Dragutesti

Drăguțești

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

17.500 €
5 € / mp

Teren situat în Drăguțești, ...

Drăguțești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 13 m
Pădure
Intravilan
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

250.000 €

Casa NOUĂ, P+1 – Draguțeșt ...

Drăguțești

La ~5km distanță

6 camere
230 mp
600 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

55.000 €
19.34 € / mp

Vanzare teren intravilan 2844 mp in Sat Iasi-Go ...

Drăguțești

La ~5km distanță

2.844 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

17.000 €
6.35 € / mp

Teren extravilan 2.677 mp în Drăgu&#5 ...

Drăguțești

La ~5km distanță

2.677 mp teren
f.s. 15 m
Livadă
Extravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

125.000 €

Vanzare proprietate 2 case - teren generos - fa ...

Drăguțești

La ~5km distanță

7 camere
75 mp
2.111 mp teren
f.s. 23 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

47.900 €
40.46 € / mp

Vânzare teren intravilan împrejmuit - zonă lini ...

Drăguțești

La ~5km distanță

1.184 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

52.000 €

Casa + Hala de vanzare

Dâmbova

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

65.000 €

Casa locuibila + teren 2750 mp, central Vacarea ...

Văcarea

La ~5km distanță

5 camere
100 mp
2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

33.999 €
49.56 € / mp

Vand parcele teren intravilan, 686 mp, Botorogi ...

Botorogi

La ~5km distanță

686 mp teren