Proprietăți unice: 69
Proprietari: 18
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
15

860.000 €

Dumbrava Vlasiei | Smart Home | Langa padure | ...

Săftica

6 camere
308,3 mp
1.140 mp teren
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
13

400.000 €

Vila superbă cu curte de 1700 mp

Săftica

7 camere
380 mp
1.700 mp teren
f.s. 37 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

29.200 €
73 € / mp

Teren intravilan ideal pentru locuinta – Saftic ...

Săftica

400 mp
400 mp teren
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

95.974 €
77.03 € / mp

Vand lot casa 1246 mp Balotesti Saftica str Cio ...

Săftica

1.246 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

197.000 €

Casa Documentata. Bine construita ,Saftica Gree ...

Săftica

4 camere
120 mp
275 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

168.371 €
96.93 € / mp

Teren Balotesti Saftica

Săftica

1.737 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

32.000 €
49.46 € / mp

Teren intravilan Balotesti - Saftica 647mp

Săftica

647 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 32,000 € și 33.000 €
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

40.262 €
92.77 € / mp

Teren Saftica

Săftica

434 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

36.010 €
65 € / mp

Vand 10 Loturi casa 554 mp Saftica str Lahovari ...

Săftica

554 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
14

400.000 €
40 € / mp

Teren 10.000 mp de vânzare – Balotești – PUZ lo ...

Săftica

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
14

836.000 €
38 € / mp

VÂNZARE TEREN 22.000 MP PUZ APROBAT - BALOTEȘTI

Săftica

22.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

40.000 €
42.000 €
100 € / mp

BALOTESTI – SAFTICA, LOT 400 MP, AUTORIZATIE DE ...

Săftica

400 mp teren
f.s. 17 m
Construcții
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,000 € și 44.000 €
Agenție

2 luni în urmă
5

199.000 €

Teren 2600 mp + casa – Satul Saftica

Săftica

2 camere
50 mp
2.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
24

318.000 €
319.000 €

Vila individuala de vanzare Saftica Balotesti l ...

Săftica

8 camere
300 mp
520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

269.000 €
192.42 € / mp

Proiect spațiu comercial 585 mp- teren 1.398 mp ...

Săftica

1.398 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

616.000 €
80 € / mp

Teren de vanzare Lahovari ,Balotesti

Săftica

7.700 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
19

140.000 €
145.000 €

Vanzare Casă / Vilă 5 camere Saftica Primarie

Săftica

5 camere
144 mp
570 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

144.060 €
63.69 € / mp

Teren 2940 mp | INTRAVILAN | BALOTESTI -ION LAH ...

Săftica

2.940 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

315.174 €
90.75 € / mp

Teren Lotizat 432mp | Saftica | Balotesti

Săftica

3.473 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

56.000 €
88.89 € / mp

Saftica Teren intravilan de vanzare 630 mp

Săftica

630 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
16

145.000 €

Casa de vanzare 4 cam 2 bai teren 900 mp Saftic ...

Săftica

4 camere
168 mp
900 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
20

347.500 €

Com 0% | Casă individuală - DN1 la 2 min | 4 do ...

Săftica

5 camere
185 mp
480 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

38.500 €
42.000 €
55 € / mp

Săftica - Vânzare teren intravilan – 700 mp

Săftica

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
7

60.000 €
50 € / mp

Teren de vânzare – 1200 mp, Săftica - DN 1

Săftica

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

217.760 €
40 € / mp

5444 mp, Saftica - Balotesti, Intravilan

Săftica

5.444 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

29.150 €
31.800 €
55 € / mp

VÂNZARE TEREN INTRAVILAN 530 MP - SĂFTICA / BAL ...

Săftica

530 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

217.760 €
40 € / mp

Balotesti - Saftica teren 5444 mp

Săftica

5.444 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
2

217.760 €
40 € / mp

Teren intravilan de 5444 mp, în Săftica

Săftica

5.444 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

500.000 €
50 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN DN1

Săftica

10.000 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

40.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Saftica ideal pentru casa

Săftica

400 mp teren
Construcții