Proprietăți unice: 73
Proprietari: 19
Agenție

10 luni în urmă
7

500.000 €
50 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN DN1

Săftica

10.000 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

40.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Saftica ideal pentru casa

Săftica

400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

40.620 €
60 € / mp

4 X Loturi Teren Intravilan in Saftica – Balote ...

Săftica

677 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
6

575.000 €
79.86 € / mp

Saftica DN 7200 M

Săftica

7.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

1.270.000 €
37.74 € / mp

Oportunitate de investitie - Teren Intravilan S ...

Săftica

33.653 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

343.035 €
135 € / mp

Teren intravilan de vânzare- deschidere DN1 55m ...

Săftica

2.541 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

250.000 €

Casă S+P+1+M cu teren 2500 mp. Săftica Baloteșt ...

Săftica

8 camere
351 mp
2.487 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
18

225.000 €

Balotesti-Saftica DN1 4Cam 3Bai Casa 2023 Curte ...

Săftica

4 camere
120 mp
366 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

217.760 €
40 € / mp

Teren Saftica- strada Albinelor.

Săftica

5.444 mp teren
f.s. 31 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

1.100.000 €

Spațiu comercial de vanzare in Saftica - D ...

Săftica

1.600 mp utili
5E
Agenție

Mai mult de un an
43

500.000 €

Saftica Ilfov Vila 257mp, 6 camere, Curte Teren ...

Săftica

6 camere
205 mp
1.227 mp teren
f.s. 41 m
Agenție

2 săptămâni în urmă

18.375 €
25 € / mp

Terenuri IN RATE 500 /luna, teren 25 langa Saft ...

Săftica

735 mp
735 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

420.000 €
25 € / mp

Teren Lac Padure Saftica 16800 mp cu acces 72m

Săftica

16.800 mp
16.800 mp teren
f.s. 72 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

29.200 €
73 € / mp

Teren intravilan ideal pentru locuinta Saftica, ...

Săftica

400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

330.000 €

Dom00465 - casa individuala p+1 700 mp teren nz ...

Săftica

4 camere
146 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

325.000 €
26 € / mp

Teren de vanzare 12500 mp

Săftica

12.500 mp teren
f.s. 48 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

860.000 €

Dom00290 - vila cu piscina 1000 mp teren la lac ...

Săftica

4 camere
430 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

375.000 €

Vila moderna in Corbeanca | Constructie solida, ...

Săftica

4 camere
152 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

280.000 €
275.000 €

Casa individuala Parter ! Liziera padurii Corbe ...

Săftica

4 camere
145 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

315.000 €

Vila Lux Incalzire Pardoseala Curte 330mp

Săftica

4 camere
150 mp
Agenție

1 lună în urmă
18

349.000 €

Dom00259 - vila premium - padurea snagov comisi ...

Săftica

4 camere
256 mp
Agenție

2 luni în urmă
19

179.000 €

Casa 3 camere 84mp | 0 comision | Balotesti Lah ...

Săftica

3 camere
84 mp
Agenție

2 luni în urmă
18

287.000 €

Dom00244 - comision 0 vila in complex la cheie ...

Săftica

4 camere
160 mp
Agenție

2 luni în urmă
5

199.000 €

Balotesti, satul Saftica, teren 2.600 mp + casa

Săftica

2 camere
50 mp
2.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

380.000 €

Vila Individuala de LUX Balotesti-Saftica | GAR ...

Săftica

4 camere
260 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

0 €

Tancabesti DN1, Equestria

Săftica

5.000 mp
5.000 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

3 luni în urmă
20

395.000 €

Vila superba in stil mediteranean Saftica- Corb ...

Săftica

4 camere
205 mp
510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

82.000 €
91.93 € / mp

Oportunitate - Teren Stradal DN1 Saftica de Van ...

Săftica

892 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
19

320.000 €

90% din case cer investitii. Aceasta nu | 245 m ...

Săftica

4 camere
245 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

113.000 €
69.97 € / mp

Vand Teren Saftica 1615mp Colina lac

Săftica

1.615 mp teren