Proprietăți unice: 856
Proprietari: 80
Agenție

Azi
38

195.000 €

Vila 4 camere cu arhitectura deosebita langa pă ...

Corbeanca

4 camere
110 mp
300 mp teren
Agenție

Ieri
4

80.000 €
114.29 € / mp

Vanzare teren intravilan cu utilități ...

Corbeanca

700 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
10

399.000 €

Villa Cedra eleganță modernă &#2 ...

Corbeanca

5 camere
210 mp
406 mp teren
2022

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
29

450.000 €

Vila 5 Camere Paradisul Verde | Corbeanca | Gra ...

Corbeanca

5 camere
177 mp
500 mp teren
Agenție

Ieri
17

195.000 €

DOM00470 - Casa pe parter I independent energet ...

Corbeanca

4 camere
87 mp
420 mp teren
Agenție

Ieri
21

385.000 €

O vila superba intrun ansamblu deosebit din Cor ...

Corbeanca

5 camere
160 mp
477 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
14

265.000 €

CASA TIP DUPLEX 4 CAMERE | CORBEANCA | MOBILAT ...

Corbeanca

4 camere
113,14 mp
249 mp teren
2017
Agenție

3 zile în urmă
35

389.999 €

VILĂ P+1 CU GRĂDINĂ MATURĂ DE 830 MP | CORBEANC ...

Corbeanca

4 camere
116 mp
830 mp teren
2023
Agenție

3 zile în urmă
37

689.000 €

Vila generoasa in Paradisul Verde - Corbeanca

Corbeanca

7 camere
342 mp
500 mp teren
2022
Agenție

6 zile în urmă
1

300.000 €
278.55 € / mp

Teren Paradisul Verde

Corbeanca

1.077 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
1

147.000 €
120.10 € / mp

Teren Corbeanca, str. Cantonului

Corbeanca

1.224 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
1

170.000 €
136 € / mp

Teren Ostratu Nord

Corbeanca

1.250 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agenție

6 zile în urmă
1

59.000 €
60.82 € / mp

Teren in apropierea intrarii in Paradisul Verde

Corbeanca

970 mp teren
f.s. 24 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
8

366.999 €

Casa 3 camere Corbeanca | Panouri fotovoltaice ...

Corbeanca

4 camere
178 mp
377 mp teren
2016
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

367.000 €

Corbeanca Park | Casa cu curte si loc de promen ...

Corbeanca

4 camere
178 mp
377 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

1.276.000 €
40 € / mp

Teren Intravilan 31.900 mp, Corbeanca – Deschid ...

Corbeanca

31.900 mp
31.900 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
20

885.000 €

Vilă Premium in Paradisul Verde – El ...

Corbeanca

6 camere
340 mp
565 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

1 săptămână în urmă
19

1.000.000 €

REV2005725 Vila de vanzare Paradisul Verde 1700 ...

Corbeanca

6 camere
622 mp
1.710 mp teren
2008
Agenție

1 săptămână în urmă
6

150.000 €
150 € / mp

1000 mp excelent pozitionat in vecinatatea zone ...

Corbeanca

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
22

249.000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vanzare in Corbeanca ...

Corbeanca

4 camere
113 mp
388 mp teren
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
19

3.500.000 €

REV2005724 Vila Spectaculoasa Corbeanca

Corbeanca

11 camere
1.000 mp
5.500 mp teren
2004
Agenție

1 săptămână în urmă
30

394.990 €

Vila Individuala de Lux in Corbeanca - Zona Par ...

Corbeanca

4 camere
160 mp
495 mp teren
f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

1.300.000 €

2 Duplex Corbeanca-str Fermei cu 3.278 mp Teren

Corbeanca

5 camere
482 mp
3.278 mp teren
2008
Agenție

1 săptămână în urmă
3

199.100 €
220 € / mp

Teren Construibil de Vanzare in Corbeanca - Str ...

Corbeanca

905 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

64.500 €
100 € / mp

Terenuri Construibile de Vanzare in Corbeanca - ...

Corbeanca

645 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.106.000 €
70 € / mp

Teren dezvoltare Corbeanca Paradisul Verde

Corbeanca

15.800 mp teren
f.s. 34 m
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
29

519.000 €

CORBEANCA LAC | OPORTUNITATE - VILA INDIVIDUALA ...

Corbeanca

5 camere
280 mp
1.200 mp teren
2001
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.330.020 €
270 € / mp

Teren Exclusivist de Vanzare cu Deschidere la L ...

Corbeanca

4.926 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
22

268.000 €

FOR SALE VILA DUPLEX /Corbeanca/Complet Mobilat ...

Corbeanca

4 camere
114 mp
250 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

1 săptămână în urmă
3

225.000 €
225 € / mp

Teren Premium de Vanzare in Corbeanca - Aproape ...

Corbeanca

1.000 mp teren
Construcții