Proprietăți unice: 74
Proprietari: 9
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

235.000 €

Vand casa veche de renovat cu teren 1775mp in B ...

Bunloc, Săcele

5 camere
180 mp
1.775 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
34

385.000 €

Vila eleganta in zona Bunloc, Sacele, Brasov

Bunloc, Săcele

3 camere
110 mp
600 mp teren
f.s. 25 m
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

799.000 €

COMISION 0- Casă premium la Bunloc cu potențial ...

Bunloc, Săcele

10 camere
860 mp
1.322 mp teren
2020

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

350.000 €

Casă individuală nouă | 207 mp | Garaj Subteran ...

Bunloc, Săcele

4 camere
208,67 mp
370 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

425.000 €

Suprafat Generoasa

Bunloc, Săcele

8 camere
350 mp
480 mp teren
2026
Agenție

5 zile în urmă
2

160.000 €
200 € / mp

De vanzare teren intravilan - zona Bunloc, Sace ...

Bunloc, Săcele

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
35

389.000 €

Priveliste Deosebita Zona Linistita

Bunloc, Săcele

3 camere
110 mp
566 mp teren
2008
Agenție

1 lună în urmă
7

93.000 €
153.97 € / mp

Teren intravilan intre case în Bunloc, l&# ...

Bunloc, Săcele

604 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

130.158 €
107.569 €
278.12 € / mp

S.C. VIMAK Imobiliare vinde 3 loturi de casa zo ...

Bunloc, Săcele

468 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
18

360.000 €

Suprafata generoasa de teren

Bunloc, Săcele

3 camere
90 mp
2.544 mp teren
f.s. 15.5 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

341.160 €
40 € / mp

Teren de 8529 mp-Bunloc/Intravilan/ COMISION 0%

Bunloc, Săcele

8.529 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

410.000 €

Vilă spațioasă de vânzare în Săcele – zona Bunl ...

Bunloc, Săcele

6 camere
350 mp
590 mp teren
2020
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

159.000 €
338.30 € / mp

Teren central Bunloc Brasov + proiect casa

Bunloc, Săcele

470 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

239.000 €

Casa/Vila de vanzare in Sacele-Bunloc zona sup ...

Bunloc, Săcele

4 camere
120 mp
300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
30

193.290 €
159.744 €

Apartament 2 camere | Direct Dezvoltator | Prem ...

Bunloc, Săcele

2 camere
66 mp
Parter / 2
2026
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
26

275.000 €

Casă „la cheie” zona PREMIUM, Bunloc!

Bunloc, Săcele

3 camere
120 mp
250 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
27

490.473 €
405.350 €

Casă modernă Bunloc, vedere Bucegi, 186 mp, com ...

Bunloc, Săcele

5 camere
186 mp
400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

275.000 €

Casă tip vilă P+M de vânzare, 120 mp, zona Bunl ...

Bunloc, Săcele

3 camere
120 mp
250 mp teren
2018
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

1.200.000 €
60 € / mp

Teren 20k mp intravilan situat intre centura si ...

Bunloc, Săcele

20.000 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

423.124 €
349.690 €

Casă individuală premium în Bunloc – Harmony Es ...

Bunloc, Săcele

4 camere
163 mp
350 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
29

402.627 €
332.750 €

Vilă modernă cu 5 camere în Bunloc – Harmony Es ...

Bunloc, Săcele

5 camere
150 mp
350 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
17

379.900 €

Casa Brasov- Premium - garaj , 6 camere, terasa ...

Bunloc, Săcele

6 camere
190 mp
500 mp teren
2017
Agenție

7 luni în urmă
9

114.900 €

Apartament 2 camere 62mp utili

Bunloc, Săcele

2 camere
62 mp
Etaj 2
2009
Agenție

9 luni în urmă
7

269.000 €
124.54 € / mp

Teren de vanzare zona Bunloc

Bunloc, Săcele

2.160 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
32

550.000 €

Casă premium - suprafețe generoase Bunloc

Bunloc, Săcele

5 camere
240 mp
577 mp teren
2006
Bancă
Comision 0%

6 luni în urmă
2

77.310 €
128.85 € / mp

Teren intravilan 600 mp, BRASOV, SACELE

Bunloc, Săcele

600 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

6 luni în urmă
3

77.310 €
128.85 € / mp

Teren intravilan 600 mp, BRASOV, SACELE

Bunloc, Săcele

600 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

480.075 €
173 € / mp

Teren + proiect mic ansamblu case, Bunloc, Bras ...

Bunloc, Săcele

2.775 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
16

250.000 €

Duplex Zona Bunloc

Bunloc, Săcele

3 camere
100 mp
500 mp teren
2019
Agenție

8 luni în urmă
18

405.000 €

Suprafata Generoasa | Cartier Rezidential Bunlo ...

Bunloc, Săcele

7 camere
560 mp
404 mp teren
2008