Proprietăți unice: 75
Proprietari: 9
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
20

319.500 €

Casă de vânzare cu 4 camere, într-o oază de lin ...

Bunloc, Săcele

4 camere
128,3 mp
494 mp teren
2012
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
34

1.250.000 €

COMISION 0- Casă premium la Bunloc cu potențial ...

Bunloc, Săcele

10 camere
860 mp
1.322 mp teren
2020
Agenție

9 luni în urmă
16

250.000 €

Casa moderna cu terasa, foisor, gradina 500mp

Bunloc, Săcele

3 camere
100 mp
500 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
9

110.000 €

Cartier rezidential Bunloc, 2 camere 62mp, libe ...

Bunloc, Săcele

2 camere
62 mp
Etaj 2 / 3
2009
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

250.000 €

Casa tip Duplex in Cartier Bunloc

Bunloc, Săcele

3 camere
100 mp
500 mp teren
2010
Agenție

9 luni în urmă
3

221.000 €
170 € / mp

Teren deosebit Bunloc Sacele

Bunloc, Săcele

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
20

400.000 €
405.000 €

Casa/Villa 7 camere, finalizata 2025 - zona Bun ...

Bunloc, Săcele

7 camere
260 mp
550 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

410.000 €

DE VANZARE VILA GRANDIOASA-DIRECT PROPRIETAR

Bunloc, Săcele

5 camere
350 mp
590 mp teren
Individuală
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

2.200.000 €

Bijuterie arhitecturală unică | teren de tenis ...

Bunloc, Săcele

9 camere
711 mp
3.590 mp teren
2009
Agenție

Mai mult de un an
10

490.000 €

Vilă Bunloc

Bunloc, Săcele

10 camere
500 mp
404 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

176.000 €
159.900 €

Duplex NZEB Bunloc | 142 mp utili | teren 310 m ...

Bunloc, Săcele

4 camere
142 mp
292 mp teren
2026
Agenție

Mai mult de un an
7

295.500 €
150 € / mp

Teren 1970mp Bunloc posibilitate dezvoltare ans ...

Bunloc, Săcele

1.970 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
56

545.000 €

Casă ideală pentru familie în Brașov, Bunloc – ...

Bunloc, Săcele

5 camere
160 mp
750 mp teren
2021
Agenție

Mai mult de un an
8

100.000 €
125 € / mp

Teren intravilan - Sacele - Brasov

Bunloc, Săcele

800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

123.000 €
120 € / mp

Teren Intravilan Rezidential

Bunloc, Săcele

1.025 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

122.000 €
122 € / mp

Teren Intravilan

Bunloc, Săcele

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

73.500 €
111.36 € / mp

Teren Intravilan Bunloc

Bunloc, Săcele

660 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

155.000 €
155 € / mp

Teren Intravilan Bunloc

Bunloc, Săcele

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

73.000 €
9.73 € / mp

Vânzare teren extravilan 7500 mp, Berceni, Ilfo ...

Bunloc, Săcele

7.500 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

210.555 €
174.013 €

Bunloc Club Residence 3 Camere Comision 0%

Bunloc, Săcele

2 camere
70,35 mp
Etaj 2 / 2
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 174,013 € și 192.955 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

251.751 €
208.059 €

Bunloc Club Residence, 3 camere, terasa 13,7mp, ...

Bunloc, Săcele

3 camere
81,5 mp
Etaj 2 / 2
2024
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 208,059 € și 255.089 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

141.955 €
117.319 €

Bunloc Club Residence 2 Camere, Terasa 9.98mp C ...

Bunloc, Săcele

2 camere
44,86 mp
Etaj 2 / 2
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 117,319 € și 139.775 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

13.908.950 €
11.495.000 €
309.09 € / mp

Locatie unica pentu pentru dezvoltari imobiliar ...

Bunloc, Săcele

45.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

387.000 €

Vand casa zona bunloc Fara agentie Direct Propr ...

Bunloc, Săcele

4 camere
140 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

160.000 €
200 € / mp

Vand teren constructii Bunloc

Bunloc, Săcele

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

130.000 €

Film! Teren intravilan pe 1.300mp, arie aprecia ...

Bunloc, Săcele

f.s. 13 m
Agenție

1 lună în urmă
6

130.000 €
102.77 € / mp

Film! Teren intravilan pe 1.300mp, arie aprecia ...

Bunloc, Săcele

1.265 mp
1.265 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

499.900 €

Vila 7 camere,4 bai - Zona Darste

Bunloc, Săcele

7 camere
300 mp
800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

441.252 €
204 € / mp

De vanzare teren intravilan- Bunloc, Bra?ov

Bunloc, Săcele

2.163 mp
2.163 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

130.000 €
102.77 € / mp

Film! Teren intravilan pe 1.300mp, arie aprecia ...

Bunloc, Săcele

1.265 mp
1.265 mp teren