Proprietăți unice: 9
Proprietari: 3
Agenție

Ieri
35

199.000 €

VILĂ 4 CAMERE | 573 MP TEREN | SĂCELE | ZONA SA ...

Satulung, Săcele

4 camere
129 mp
573 mp teren
2000
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
23

185.000 €

Casă autentică mocănească | Grădină 881 mp | Zo ...

Satulung, Săcele

3 camere
119,7 mp
1.049 mp teren
1922
Agenție

10 luni în urmă
3

74.500 €
96.75 € / mp

Teren intravilan de vanzare Sacele

Satulung, Săcele

770 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
20

240.000 €

Casa in Săcele poziționată într-o zona linistit ...

Satulung, Săcele

4 camere
146 mp
1.998 mp teren
2010
Agenție

Mai mult de un an
16

220.000 €

Casa 5 camere, Sacele , panouri solare 6kw, te ...

Satulung, Săcele

5 camere
115 mp
835 mp teren
2008
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

62.500 €

Spatiu comercial 120 mp

Satulung, Săcele

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

200.000 €

Casa de vanzare in Sacele, zona linistita

Satulung, Săcele

108 mp
572 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

247.000 €

casa la cheie Sacele,Brasov

Satulung, Săcele

132 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

150.000 €

Casa de vanzare

Satulung, Săcele

3 camere
80 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
20

169.000 €
56.33 € / mp

Teren Intavilan I Poiana Angelescu Sacele

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

80.000 €
95.92 € / mp

Teren de vanzare Sacele

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

834 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
17

85.500 €
57 € / mp

Teren Poiana Angelescu, Sacele, Brasov

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
9

40.095 €
81 € / mp

Teren Intravilan 495 mp – Zonă Lini& ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

90.000 €
60 € / mp

Incantator parc privat, 1.500mp: casa/ pensiune ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

56.000 €
56,000.00 € / mp

Parcela Teren Sacele

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1,4 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
60

690.000 €

Vila moderna cu vedere spre padure Poiana Angel ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

6 camere
194 mp
1.800 mp teren
2015
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

939.000 €

Casa de vanzare in Poiana Angelescu

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

4 camere
380 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 939,000 € și 980.000 €
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
30

29.880 €
74.70 € / mp

Teren 400 mp. intravilan cu aut. constructie ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

21.600 €

Camera de camin spa?ioasa 24 mp | Centrala prop ...

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

1 camere
24 mp
Etaj 3 / 4
1977
Agenție

1 lună în urmă
16

73.000 €

Apartament 2 camere, complet renovat, 48 mp, zo ...

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
1980
4E
Agenție

1 lună în urmă
9

57.000 €

Apartament doua camere, Electroprecizia, Sacele ...

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă

81.800 €

Decomandat, etaj2, Electroprecizia, Sacele, Bra ...

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

53.000 €

Apartament 2 camere

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
34 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
6

53.000 €

Apartament 2 camere

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
34 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

152.000 €

Vanzare apt 3 cam ,deosebit, Sacele Electroprec ...

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

3 camere
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

28.000 €

Vand garsoniera

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

1 camere
24 mp
Etaj 1
1977
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

250.000 €

Casa de vanzare! Predare AUGUST!!!

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

5 zile în urmă