Proprietăți unice: 17
Proprietari: 4
Agenție

1 săptămână în urmă
5

74.999 €

Apartament Decomandat 2 Camere | Renovat | Cern ...

Cernatu, Săcele

2 camere
50 mp
Parter / 4
1982
Agenție

1 săptămână în urmă
7

147.900 €

Casă 4 camere Săcele (Cernatu) | 110 ...

Cernatu, Săcele

4 camere
110 mp
569 mp teren
2008
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

550.000 €

De vânzare – Proprietate industrială Săcele, zo ...

Cernatu, Săcele

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
23

158.500 €

Comision 0 %! Apartament cu 4 camere de vânzare ...

Cernatu, Săcele

4 camere
89 mp
Etaj 1 / 2
1981
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.900 €
14.26 € / mp

Teren extravilan în Sacele-3500mp, Comision cum ...

Cernatu, Săcele

3.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
19

259.000 €

Casa individuala P+M , 5 dormitoare, 3 bai, 556 ...

Cernatu, Săcele

5 camere
224 mp
556 mp teren
f.s. 12 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 259,000 € și 279.900 €
Agenție

7 luni în urmă
15

148.000 €

Vanzare Casa Sacele Cernatu

Cernatu, Săcele

4 camere
110 mp
569 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

7 luni în urmă
6

79.000 €
82.000 €
34.35 € / mp

Teren in zona pitoreasca , usor accesibila , cu ...

Cernatu, Săcele

2.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
20

539.000 €

Investitie sigura: Pensiune Profitabila in Sace ...

Cernatu, Săcele

8 camere
321,99 mp
630 mp teren
f.s. 22 m
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
13

222.250 €
70 € / mp

Proiect autorizat (AC) pentru constructia a 6 v ...

Cernatu, Săcele

3.175 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
20

1.600.000 €

Pensiune complet echipata si operationala de va ...

Cernatu, Săcele

18 camere
433 mp
765 mp teren
2009
Agenție

9 luni în urmă
5

148.000 €

Casa individuala, 4 camere, teren 569mp, Sacele ...

Cernatu, Săcele

4 camere
110 mp
569 mp teren
2007
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

92.000 €
40 € / mp

Ten de vinzare in Sacele, ultra central, dar fo ...

Cernatu, Săcele

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
23

550.000 €

Proprietate compusa din 2 case

Cernatu, Săcele

5 camere
335 mp
720 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

395.000 €
425.000 €

Casă cu 5 camere în Cernatu

Cernatu, Săcele

5 camere
350 mp
2.000 mp teren
Individuală
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 395,000 € și 425.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

80.000 €

Casa Sacele 80000 schimb cu apartament in Astra ...

Cernatu, Săcele

3 camere
101 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

76.000 €

Schimb sau vand Apartament 2 camere

Cernatu, Săcele

2 camere
50 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

55.000 €

Particular: vand Apartament 2 camere semidecoma ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
6

120.000 €

Apartament 3 camere zona Spitalul Judetean

Central, Săcele

La ~5km distanță

3 camere
63 mp
Parter / 4
1959
Agenție

1 săptămână în urmă
6

29.990 €
15.00 € / mp

Teren 2,000mp Valea Timi?ului/ Rau/ COMISION 0%

Central, Săcele

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

22.000 €
1 € / mp

Vand teren-faneata la MUNTE

Exterior Vest, Săcele

La ~5km distanță

22.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

25.999 €
26.00 € / mp

Teren Intravilan Tarlugeni

Central, Săcele

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

84.000 €
8.46 € / mp

Teren de vanzare 9.934 mp, Centura Brasovului

Central, Săcele

La ~5km distanță

9.934 mp
9.934 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

51.900 €

Urgent!Vand 2 Camere in Sacele langa Penny Mobi ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
1980
4E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

130.000 €

Casa de vanzare, Izvor ,Tarlungenj

Săcele

La ~5km distanță

4 camere
118 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

139.500 €
30 € / mp

Teren intravilan construibil utilitati asfalt c ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

4.650 mp
4.650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

250.000 €
45.45 € / mp

Oportunitate! Teren Industrial - Zona Darste

Central, Săcele

La ~5km distanță

5.500 mp
5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

53.000 €
50.000 €

curte si casa de lemn moderna

Central, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
39 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

53.000 €

curte si casa de lemn moderna

Central, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
39 mp
39 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

210.000 €

De vanzare, apartament 4 camere decomandat, lum ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Etaj 1
1978