Proprietăți unice: 232
Proprietari: 22
Agenție

4 zile în urmă
28

209.366 €

RECO Casa 3 camere lux in Paleu

Paleu

3 camere
106 mp
530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
11

144.990 €

Vand casa in Paleu, Jud Bihor! 3 camere, living ...

Paleu

3 camere
148 mp
711 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

44.800 €
43.71 € / mp

Teren Intravilan Paleu 1025 mp

Paleu

1.025 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

38.976 €
58 € / mp

Teren intravilan de vanzare in zona strazii Pad ...

Paleu

672 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

51.304 €
53 € / mp

Teren intravilan de vanzare in zona strazii Pad ...

Paleu

968 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
15

199.800 €

Casă în Cartier Orizont Paleu, 4 dormitoare

Paleu

5 camere
147 mp
500 mp teren
2008
Bancă
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

28.983 €
13.68 € / mp

Teren intravilan 2.119 mp, BIHOR, PALEU

Paleu

2.119 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

79.000 €
52.49 € / mp

De vânzare teren intravilan, 1.505 mp - Paleu

Paleu

1.505 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

57.500 €

Vand garsoniera tip D,cu o camera,zona Rogerius

Paleu

1 camere
31 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

108.000 €
59.15 € / mp

Teren 1826mp de vânzare în zona Gheorghe Doja, ...

Paleu

1.826 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

43.000 €
54.22 € / mp

Teren pe colt Str Beldiceanu 800 mp ideali pent ...

Paleu

793 mp
793 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

50.400 €
90 € / mp

Teren intravilan Paleu la Lac ( Puz) cea mai fr ...

Paleu

560 mp
560 mp teren
Agenție

3 zile în urmă

65.000 €
33.25 € / mp

De vanzare teren intravilan 1,955mp , Paleu

Paleu

1.955 mp teren
f.s. 49 m
Agenție

3 zile în urmă
6

57.000 €
35.01 € / mp

De vanzare teren intravilan 1,628mp - Paleu/Dru ...

Paleu

1.628 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

1 săptămână în urmă
19

105.000 €

Casa de vanzare in Paleu, Bihor | Finisata la c ...

Paleu

3 camere
70 mp
350 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
14

96.900 €
69.81 € / mp

RECO Teren intravilan cu PUZ aprobat, 1388mp -d ...

Paleu

1.388 mp
1.388 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

179.000 €

Antony Estate | Vanzare Polly House -Paleu, Bih ...

Paleu

3 camere
95 mp
564 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

59.900 €
59.90 € / mp

Loc de casa - Saldabagiu de munte - IMOBIHOR

Paleu

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

310.000 €

Vand casa noua la Paleu

Paleu

4 camere
380 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

41.000 €
60.21 € / mp

RECO Teren intravilan Paleu zona cartier Orizon ...

Paleu

681 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
25

187.500 €

RECO Casa individuala, Zona Saldabagiu de Munte ...

Paleu

4 camere
128 mp
616 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

64.206 €
58 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Paleu, Bihor

Paleu

1.107 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

28.800 €
44.51 € / mp

Teren Intravilan cu Front Dublu în Paleu

Paleu

647 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

34.800 €
59.08 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Paleu, zona lac

Paleu

589 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

68.000 €
61.43 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 1107 mp –Paleu, ju ...

Paleu

1.107 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 68,000 € și 69.000 €
Agenție

2 luni în urmă
17

159.900 €

Casa Paleu Orizont II

Paleu

5 camere
170 mp
500 mp teren
2006
Agenție

2 luni în urmă
9

70.800 €

Apartament 3 camere, Orizont Paleu, bloc din 20 ...

Paleu

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 5
2012
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

33.500 €
55.83 € / mp

Teren Panoramic Superb, Paleu, Intravilan, 600- ...

Paleu

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

257.760 €
30 € / mp

Teren Intravilan Parcelare, Lac Paleu, 8592mp, ...

Paleu

8.592 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

125.000 €
38.94 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Paleu, aprape de ...

Paleu

3.210 mp teren
Construcții